Над Синевиром знов звучали трембіти

серпня 20 / 2018
Над Синевиром знов звучали трембіти


Тисячі туристів із різних областей зібралися в неділю біля озера Синевир у Міжгірському районі. Відвідувачів на «морському оці» влітку і так багато, а тепер була ще одна причина туди завітати – фестиваль «На Синевир трембіти кличуть».

Цього року фестивальну сцену встановили на березі Синевиру. Щоб дістатися туди, було потрібно пройти пішки приблизно півтора кілометра. Учасники подолали цю відстань зі співами і танцями.Уздовж дороги місцеві ради Міжгірського району розташували свої намети. В них частували гостей, які піднімалися до озера, і показували, чим можуть привабити туристів.

У цей час біля сцени вже стало людно: чекали концерту, хоча спершу єдиною музикою були звуки трембіт.Голова обладміністрації Геннадій Москаль, який і заснував цей фестиваль, вважає, що трембітарів на Закарпатті менше не стає, просто на Синевир запросили тільки найкращих із них.Торік запрошеними на Синевир зірками були співачки Руслана і Катерина Бужинська. Цього ж року хедлайнером фестивалю став гурт «ТІК». Його лідер Віктор Бронюк на цьому озері вперше – і задоволений.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...