Заслужений діяч мистецтв України потролив місцеву владу в Ясінях

серпня 19 / 2018
Заслужений діяч мистецтв України потролив місцеву владу в Ясінях
Світлину із захаращеним парком у центрі селища Ясіня опублікував на своїй сторінці вихідець із Ясіня, заслужений діяч мистецтв України Йосиф Франц.

- Горді і завзяті Ясінські косарі допоможіть скосити дебрі і бур'яни у центральному парку навпроти Ясінської селищної Ради!!!, - написав він.

Цим він мав на увазі щорічний урочистий сінокос, який влаштовує голова Ясінянської селищної ради Едуард Зелінський. Під час сінокосу збираються чоловіки та жінки у вишиванках і влаштовують театралізоване дійство.

Варто зазначити, що центральний парк у селищі дійсно знаходиться у занедбаному стані. Під час будівництва житлового будинку одного із жителів, який зайняв частину парку, на частині його території вирубали дерева. Посеред парку знаходиться занедбана колиба, яка наразі не функціонує. Працює вона тільки у туристичний сезон, не маючи навіть стаціонарного туалету. Слідкують за порядком у парку тільки час від часу місцеві рятувальники, які ремонтують тут лавиці.

Йосиф Франц - заслужений діяч мистецтв України, художній керівник і головний диригент симфонічного оркестру «Ренесанс», професор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, уродженець селища Ясіня.
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...