Стягнення боргів із зарплат та аліментів обговорив регіональний штаб

серпня 17 / 2018
Стягнення боргів із зарплат та аліментів обговорив регіональний штаб


Уп’яте на Закарпатті відбулося чергове виїзне засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів та заробітної плати.

Цього разу на семінар у конференц- залі ГРК «Інтурист» у Мукачеві зібралися представники органів юстиції, фіскальної служби, Пенсійного фонду, Мукачівського прикордонного загону, держустанови «Центр пробації», патрульної поліції та нацполіції у Закарпатській області, аби спільно намітити вектори впливу та боротьби з боржниками.

Питанням виконання рішень судів про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати та стягнення аліментів присвятили чергове виїзне засідання регіонального штабу в Мукачеві. Приділили увагу на заході і нововведенням у законодавстві. Мова йде про так званий пакет законів «Чужих дітей не буває» частина ІІ. Обговорили й інші новації у законодавстві, які стосуються встановлення представниками виконавчої служби тимчасового обмеження боржників у виїзді за межі України, у керуванні транспортним засобом, у праві користування вогнепальною зброєю та полювання.

Не оминули на засіданні і тему аліментів. Зокрема збільшення їх розміру, особливості стягнення та штрафні санкції за ухиляння від сплати аліментів. Присутні обговорили ситуацію з найбільшими боржниками з виплати заробітної плати на Закарпатті, аби намітили вектори співпраці у напрямку відновлення прав громадян у виплаті заробітної плати.

Подібні заходи стали вже регулярними на Закарпатті. Це вже п’яте засідання регіонального штабу. Тому можна вже говорити і про результати. Так, якщо на початку роботи заборгованість із зарплати була погашена суму 131 тисячі гривень, то станом на сьогодні стягнуто з боржників уже майже мільйон гривень. Лише за останній тиждень 188 тисяч гривень повернулося від боржників до громадян, завдяки роботі виконавчої служби.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...