Підполковник Юрій Пилип зустрівся з громадою Іршавщини (ФОТО)

серпня 14 / 2018
Підполковник Юрій Пилип зустрівся з громадою  Іршавщини (ФОТО)


У приміщенні Довжанської сільської ради виконуючий обов’язки начальника Іршавського відділення поліції провів виїзний прийом громадян. Підполковник Юрій Пилип надав присутнім необхідні консультації для вирішення нагальних питань

Вчора, 13 серпня, на заплановану зустріч із керівництвом поліції Іршавщини прийшли небайдужі мешканці села Довге, активісти та депутати обласної ради.

Питання, з якими громадяни звернулися до підполковника поліції Юрія Пилипа, були найрізноманітнішими: від прохань роз’яснити правові норми до цікавості селян щодо роботи груп реагування патрульної поліції.

Підполковник розповів, що зараз на території Іршавщини проходить ряд профілактичних заходів під умовними назвами «Мак», «Мігрант», «Зброя та Вибухівка» і «Перевізник», а тому поліцейські проводять рейди та виявляють порушників на всій території обслуговування.

Один із присутніх звернув увагу на питання відносно покарання пішоходів, які порушують правила дорожнього руху. Юрій Пилип запевнив присутніх, що поліцейські звертають особливу увагу на таких пішоходів, і згідно з чинним законодавством їх буде притягнуто до відповідальності.

Крім того Юрій Пилип у робочому порядку обговорив із сільським головою Віктором Симканичем створення у селі Довге «Поліцейської станції», яка б обслуговувала не тільки село Довге, а й сусідні.

Всі питання, з якими звертались мешканці села, Юрій Пилип взяв під особистий контроль і запевнив, що за всіма зверненнями буде проведено перевірку.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...