Закарпатці навчилися заробляти на смітті

серпня 02 / 2018
Закарпатці навчилися заробляти на смітті


Сортувати сміття і заробляти на цьому додаткові гроші навчились у Великому Березному. Віднедавна цим почало займатись місцеве комунальне підприємство. Відходи, які можна використати для вторинного виробництва – а це пластик, залізо та скло, тут здають підприємцям. Все інше відправляють на захоронення.

Відсортовувати пластик у Великому Березному почали ще кілька років тому. На вулицях встановили металеві контейнери, куди жителі викидали пластикові пляшки, а зараз сортування стало ще більш масштабним. Роботою в цьому напрямку займається місцеве комунальне підприємство.

Окремо скло, окрема пластик, окремо папір. В цьому ангарі відбувається сортування твердих побутових відходів. Частина відходів підлягає захороненню, а от частину сміття продають підприємцям на вторинну переробку.

Для вивозу відходів комунальному підприємству закупили спецтехніку. Незабаром збільшиться у селищі і кількість контейнерів для сміття. З часом, впевнена місцева влада, у Великому Березному сортувати сміття, перш ніж його викидати, навчаться і самі жителі.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...