«Праліс-фест» пройшов в Ужанському природному парку (ВІДЕО)

липня 30 / 2018
«Праліс-фест» пройшов в Ужанському природному парку (ВІДЕО)


Цими вихідними на території Ужанського національного природного парку відбувся другий міжнародний етно-еко-фестиваль «Праліс-фест».

Як і в попередній рік, фестиваль покликаний в першу чергу популяризувати зелений туризм в регіоні. Відвідувачі мали змогу пройти маршрутами до пралісів, які включені до переліку світової спадщини ЮНЕСКО, а також піднятись на гору Кремінець, де сходяться кордони трьох держав, відвідати місце падіння найбільшого в Європі метеорита Княгиня та багато іншого.

Серед мальовничих гір, на території Ужанського національного природного парку сотні людей як із Закарпаття, України, так і з-за кордону приїхали, аби стати частиною другого міжнародного етно-еко фестивалю «Праліс-фест». Як розповідає директор Ужанського національного природного парку Віктор Биркович, «Праліс-фест» – це своєрідна туристична візитівка парку, в якому туристи мають нагоду дізнатись та побачити багато цікавого.

Зелений туризм для цього регіону має всі шанси стати основним фінансовим наповнювачем як для місцевих бюджетів, так і для людей, які тут проживають, зазначає заступник голови облдержадміністрації Ярослав Галас. Саме тому обласна адміністрація підтримала та долучилась до організації фестивалю, адже сьогодні Великоберезнянський район, на відміну від інших районів області, за соціально-економічним розвитком пасе задніх.

Повертаючись до самого фестивалю, то гості мали нагоду побачити на сцені насичену концертну програму за участі художніх колективів краю, Словаччини, Польщі. Паралельно з цим проходили кулінарні та спортивні змагання. Участь у фестивалі взяли художники, майстри народного мистецтва, винороби, сировари та інші. Всі як один відмічають високий рівень проведення свята та розповідають, з чим приїхали вражати відвідувачів.

Закінчували урочисту частину відкриттям зменшеної копії пам’ятного стовпа, який знаходиться на горі Кременець, де зустрічаються кордони трьох держав: України, Польщі та Словаччини. В майбутньому організатори планують продовжувати традицію та щорічно проводити етно-еко-фестиваль Праліс-фест.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...