Двадцять дітей з родин правоохоронців поїхали на оздоровлення та для навчання в Угорщину

липня 25 / 2018
Двадцять дітей з родин правоохоронців поїхали на оздоровлення та для навчання в Угорщину
По п’ять дітей з родин поліцейських із Закарпаття та Луганщини і десятеро дітей прикордонників вирушили до Угорщини – у XVIII Міжнародний табір дорожнього руху в Ньїредьгазі. Очолив делегацію заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Іван Пеняк.
Двадцять дітей з родин правоохоронців поїхали до Угорщини у XVIII Міжнародний табір дорожнього руху в Ньїредьгазі. Діти будуть оздоровлюватися та навчатися до 31 липня за підтримки Управління поліції Саболч-Сатмар-Берегської області Угорщини. Очолив делегацію заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Іван Пеняк. Зустрів їх консул-керівник консульства України в Ніредьгазі Аркадій Гупало та начальник поліції Саболч-Сатмар-Березької області Йожеф Фаркаш. Правоохоронець привітав дітей з приїздом в Угорщину та побажав отримати максимальну користь від відпочинку.
Діти у свою чергу підготували відеопрезентацію різних куточків України та покажуть її в Угорщині. По приїзді вони обіцяють розповісти про свої враження від подорожі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...