На Закарпатті за ініціативи Анатолій Полоскова відбувся Другий Молитовний сніданок

червня 03 / 2021

Поспілкуватися про актуальне й поділитися думками щодо низки важливих та одвічних тем. Спільно помолитися за мир та успішне сьогодні та завтра для нашого Закарпаття та країни в цілому.

В атріумі головної будівлі області відбувся Молитовний сніданок.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков:

«Сьогодні у спільній молитві з владиками та духовенством Закарпаття звернулися до Всевишнього – просили миру, добробуту і процвітання Україні, молилися за припинення війни на Сході, за життя наших воїнів, за подолання пандемії та її наслідків»

Очільник Закарпаття переконаний, що цей захід засвідчив міжконфесійну злагоду в нашому полірелігійному і багатонаціональному краї.

До Молитовного сніданку долучилися заступники голови облдержадміністрації, заступники голови Закарпатської облради, представники різних релігійних конфесій та громад, керівництво області, міста та районів Закарпаття, керівники правоохоронних органів, дипломати, творча інтелігенція та представники бізнесу.

«Цей захід став черговим підтвердженням того, що в нашій області є тісна комунікація та взаємодія представників різних віросповідань і національностей. Сьогодні разом з духовенством краю ми помолилися за найцінніше – мир у нашій державі та здоров’я всієї української громади», - підкреслив Ігор Шинкарюк, заступник голови облдержадміністрації.

Іштван Петрушка, заступник голови ОДА відмітив:

«Приємна атмосфера та заряд енергії. Відчутно, що цей захід – це той майданчик для щирої розмови. Ми всі дякуємо за те, що маємо та просимо Благословення».

Петро Добромільський, заступник голови Закарпатської ОДА додав, що такі зібрання важливі для усіх.

«Цей захід для мене модель доброї єдності. Усі спільно молимося за успіх для нашої країни. Просимо Благословення та дякуємо усім тим, хто на сьогодні на передовій», - додав Петро Добромільський.

Очільник Закарпаття Анатолій Полосков та його команда подякували духовенству за плідну міжконфесійну співпрацю, збереження толерантності у відносинах та спільні зусилля у боротьбі з пандемією.

Хвилиною мовчання присутні також вшанували пам'ять спочилих єпископів Василя Райчинця та Мілана Шашіка.

Другий Молитовний сніданок відбувся за участі керівництва облдержадміністрації, обласної ради, очільників РДА, представників різних релігійних конфесій, керівників правоохоронних органів та збройних сил.

Категорія : Релігія


Loading...
загрузка...Залишити Коментар