Папа Римський змінив текст найвідомішої молитви “Отче наш”. Ці зміни мають застосовувати християни

червня 07 / 2019
Папа Римський змінив текст найвідомішої молитви “Отче наш”. Ці зміни мають застосовувати християни
Папа Римський Франциск офіційно дозволив змінити текст найвідомішої в християнстві молитви – Отче наш. Він також підкреслив, що тепер зміни в молитві повинні застосовуватися християнами у всьому світі.

Папа Римський Франциск змінив текст молитви “Отче наш”, який був виданий ще в 1975 році. Новий текст опублікований в третьому виданні богослужбової книги “Римський міссал”.

Як розповів кардинал Гуалтьерро Бассетті, в новій редакції слова молитви “Отче наш” “не введи нас у спокусу” будуть замінені на “не дай нам піддатися спокусі”.

При цьому зміни вступлять в силу тільки через кілька місяців. Відзначається, що єпископи і експерти працювали над змінами тексту більше 16 років.

Про необхідність змінити текст “Отче наш” Франциск вперше сказав ще в 2017 році.

За його словами, фраза “не введи нас у спокусу” є неточною, оскільки Бог не призводить людей до гріха. “Це не Бог кидає мене в спокусу і дивиться, як я падаю.

Він не робить цього, а допомагає негайно піднятися”, – акцентував Папа.

На даний момент на богослужіннях в основному використовується третє видання місалу від 2002 року, схвалене Папою Іоанном Павлом II, однак у багатьох місцях застосовуються переклади другого типового видання 1975 року.
Категорія : Релігія


Loading...
загрузка...