Яке свято 25 травня: чого не можна робити в цей день

травня 25 / 2019
Яке свято 25 травня: чого не можна робити в цей день
Що ні в якому разі не можна робити в це свято, яке відзначали ще наші предки

Православна церква в цей день вшановує пам'ять святителя Єпіфанія Кіпрського, єпископа. Інші назви свята: «Горобинівка», «Червоний каптан», «Єпіфан». Назву «Горобинівка» день отримав на честь одного з найбільш шанованих і улюблених дерев на Русі – горобини. Горобина в народі вважалася захисницею від вогню і пожеж.

Епіфаній ще в молодості познайомився з Лукіаном і прийняв рішення стати християнином, а Лукіан став його наставником і прийняв у свій монастир. З часом Епіфаній став архієреєм у місті Саламін. Він допомагав біднякам і захищав свою віру. Помер він в 403 році.

Чого не можна робити 25 травня
Нікому не говоріть, що йдете в храм, інакше до вас причепиться чорт і відбере удачу. Коли будете йти по дорозі і якщо побачите кістки, їх не можна переступати, вони можуть бути з черепа поросяти, і в роду може народитися дитина з незначними розумовими здібностями. Якраз починають цвісти латаття, але білі додому приносити не можна, можуть померти тварини. Латаття не можна зрізати, тільки різко виривати, а перед цим ще й поговорити і потім закрити вуха. Тому що вважається, що латаття – це русалки в іншому вигляді. Якщо відрізати квітку, то довгий час вас будуть переслідувати погані сни або ви просто впадете в воду і можете не вибратися.
Категорія : Релігія


Loading...
загрузка...