Дали відсіч рейдерам: на Закарпатті віряни УПЦ відстояли храм з молитвою (ВІДЕО)

лютого 25 / 2019
Дали відсіч рейдерам: на Закарпатті віряни УПЦ відстояли храм з молитвою (ВІДЕО)
Громада УПЦ не дала рейдерам провести збори і запротоколювала підписи на користь канонічної Церкви.

Про це інформує Перший кабельний із посиланням на Союз православних журналістів.

Як стало відомо СПЖ, 24 лютого 2019 року члени релігійної громади храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці селищі Ясіня на Закарпатті провели збори, на якому висловилися за вірність УПЦ. Однак активісти ПЦУ, які прибули до храму, намагаються провести свої збори, про «перехід» храму.

Благочинний Ясінянської округи протоієрей Віталій Кемінь розповідає, що рейдерів близько 100 чоловік, і тільки відсотків 10 з них – місцеві жителі. Серед рейдерів також були присутні представники УПЦ КП.

Понад 400 віруючих в Хустській єпархії оточили храм і не впустили туди рейдерів, які приїхали провести збори по зміні його конфесійної приналежності.

Відповідне відео оприлюднили у соцмережі Фейсбук.

“Храм Різдва Пресвятої Богородиці смт Ясіня. 24.02.2019 р. парафіяни відстояли храм з молитвою!”, – йдеться у дописі.

Розчаровані відсіччю віруючих, активісти розійшлися, не добившись свого.

Це вже не перша спроба захоплення храму. Тиждень тому, 17 лютого 2019 року рейдери вже намагалися захопити церкву в честь Різдва Пресвятої Богородиці в селищі Ясіня. Однак парафіяни і духовенство не допустили нападників до будівлі, і храм поки відстояли. Не будучи морально готовими до відсічі, рейдери почали погрожувати і його настоятелю. Протоієрей Олександр Гаспарович, глава сім’ї з двома неповнолітніми дітьми, почув від якогось Юрія Йосипчука, що той має намір викинути його в річку, – повідомляє spzh.
Категорія : Релігія


Loading...
загрузка...