Сьогодні, 22 вересня - день молитви про народження дітей

вересня 22 / 2018
Сьогодні, 22 вересня - день молитви про народження дітей
21 вересня відзначають народження Пресвятої Богородиці, а 22 вересня вшановують пам'ять батьків Діви Марії. Цим святим молилися про народження малюка (особливо дівчинки) бездітні пари.

У народі Анну і Іоакима вважають покровителями породіль і бездітних, адже вони самі досить довго не могли зачати дитину, і сталося це, коли вони були у похилому віці.

Тоді Йоаким подався у пустелю для молитви, де йому з'явився ангел, який повідомив, що у них народиться дочка. Сталося саме так, і через 9 місяців після цієї події Анна народила дочку. Подружжя пообіцяло, що присвятять доньку Богу, а тому віддали Марію в храм Єрусалима, де вона перебувала до свого повноліття.

22 вересня вітали молодих матерів і обов'язково вшановували повивальних бабок.

22 вересня на селі продовжували святкувати Спожинки - час, коли урожай вже зібрано, роботи завершені. Причому, чим багатшим був урожай, тим довше відзначали свято.

Прикмети на 22 вересня

Багатий урожай жолудів обіцяє багато снігу на Різдво.

Тепла і суха погода в цей день обіцяє м'яку зиму.

Яка погода буде в цей день, такою буде і осінь.

У цей період стежили за врожаєм горобини - якщо він багатий, то осінь буде дощовою, а зима - холодною. Якщо на горобині і березі з'явилося жовте листя, то зима почнеться з ранніх заморозків і буде холодною.
Категорія : Релігія


Loading...
загрузка...