Роботу голови Мукачівської РДА визнано незадовільною - Єдиний Центр та Відродження голосували однаково

липня 17 / 2018
Роботу голови Мукачівської РДА визнано незадовільною - Єдиний Центр та Відродження голосували однаково

Депутати Мукачівської районної ради визнали роботу голови РДА Сергія Гайдая незадовільною щодо стану, утримання та ремонту доріг

Під час засідання позачергової сесії Мукачівської районної ради депутати заслухали звіт голови районної адміністрації Сергія Гайдая щодо критичної ситуації із ремонтом доріг в районі. 20 депутатів визнали роботу голови РДА в цьому напрямку незадовільною. Присутніх на сесії було 30 депутатів, тож сесія - повноважна.

З нового року дороги Мукачівського району прередали на баланс районної адміністрації. Ще у березні з області Мукачівському району виділили 18 мільйонів 800 тисяч на ремонт доріг, а силами району – ще 1 млн 800 тис, щоб зробити проектно-кошиторисні документації. Натомість у Мукчівському районі досі не проведено жодного тендеру та не проводяться ремонти шляхів.

11 липня Мукачівська районна рада отримала лист від голови обласної адміністрації Геннадія Москаля у якому йшлося про те, що потрібно скликати позачергову районної ради та заслухати звіт щодо ремонту та утримання доріг Мукачівського району.
17 липня позачергова сесія відбулась. Під час засідання заслухали звіт голови Мукачівської районної державної адміністрації С.Гайдая щодо критичної ситуації із ремонтом доріг у Мукачівському районі.
Більшістю голосів депутати районної ради визнали роботу голови РДА Сергій Гайдая в цьому напрямку незадовільною.

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар