У Виноградові медична комісія розглянула звернення жителя району та інші питання, винесені на чергову сесію

липня 11 / 2018
У Виноградові медична комісія розглянула звернення жителя району та інші питання, винесені на чергову сесію

Цього тижня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, яке провів голова комісії Олександр Милюков.
Участь у її роботі також взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, керівник виконавчого апарату Єлизавета Арвай, працівники ради та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Депутати розглянули профільні питання, що винесені на засідання 23-ої сесії. Зокрема погодили створення комунального некомерційного підприємства «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення комунального закладу «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Запропонували внести зміни до Програм боротьби з онкологічними та інфекційними захворюваннями, аби їхні заходи могли фінансуватися у цьому році.

Також на комісію було винесено звітування за минулий рік про виконання заходів медичних Програм. Так, у 2017 році з районного бюджету було виділено 241,7 тис. грн. на Програму забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення, з яких проводилося відшкодування медикаментів по безкоштовних рецептах та закуплено дитяче харчування для дітей старше 3-х річного віку. З Програми боротьби з онкологічними захворюваннями та Програми цукровий та не цукровий діабет ? 400 тис. грн. надійшло на відшкодування лікарських засобів важкохворим жителям району. 100 тис. грн. з відповідної районної Програми були використані на придбання холодильників, пральної машини для дитячого відділення районної лікарні, паливно-мастильних матеріалів для санітарного автотранспорту лікувально-профілактичних закладів, тощо.

Окрім того, комісія розглянула питання щодо неналежних умов перебування та лікування в пульмонологічному відділенні Виноградівської райлікарні. Члени комісії заслухали заявника, мешканця села Дротинці Федора Щубера, який звернувся до районної ради з проханням вжити необхідних заходів. Так, він зауважив на антисанітарії у палатах та відділенні під час його перебування в стаціонарі. Наголосив на незадовільному забезпеченні медикаментами, харчуванням та байдужому ставленні медичного персоналу. Ситуацію прокоментувала також головний лікар Надія Онисько. З метою перевірки фактів, викладених у зверненні, депутати вирішили вивчити питання з виїздом на місце й у підсумку прийняти відповідні рішення.

Виноградівська районна рада
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар