Чи бути забудові землі у межах історичного ареалу Ужгорода? Рішення сесії міськради (ВІДЕО)

липня 10 / 2018
Чи бути забудові землі у межах історичного ареалу Ужгорода? Рішення сесії міськради (ВІДЕО)


Чергове засідання сесії Ужгородської міської ради розпочалося із хвилини мовчання на честь військовослужбовців-закарпатців, які загинули на навчаннях у Рівненській області.

Сьогодні на сесії Ужгородської міської ради розглянути також ряд питань щодо земельних ділянок. Зокрема, депутати підтримали рішення із затвердження звітів про експертні грошові оцінки більше десятка земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомості.
Прийняли і рішення про надання ділянок учасникам бойових дій, надання юридичним та фізичним особам дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а також їх затверджень.

Крім того, на сесії надано дозволи на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, поновлено та припинено дію договорів оренди земельних ділянок, надано згоди на складання та затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Категорія : Політика
Хуйли
11 липня 2018 03:04

Цих депутатов пучеглазов треба пиздити Пекар,гандон пучеглазий і борщовський. Ось і вказали депутату свою суть гнилу. Забити Андрійова.


Залишити Коментар