Задля залучення громадськості до процесів формування і реалізації державної регіональної політики

липня 10 / 2018
 Задля залучення громадськості до процесів формування і реалізації державної регіональної політики
Депутати облради розглянуть проект ріщення «Про внесення змін до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки».

Виконавцями Програми виступають обласна державна адміністрація, її структурні підрозділи, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади, інші установи та організації.

Як йдеться в документі, зміни до Програми потрібні для підвищення ефективності і якості роботи структурних підрозділів облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, служб щодо реалізації повноважень і впроваджень реформ. А також для забезпечення прозорої, ефективної діяльності органів виконавчої влади, фінансової децентралізації, а саме збільшення обсягу фінансових ресурсів, підвищення рівня фінансування власних і делегованих повноважень адміністративно-територіальних утворень та забезпечення впровадженням ряду реформ у всіх галузях і сферах діяльності, продовження процесу децентралізації повноважень тощо.

То у новій редакції викладено додатки «Паспорт Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки», «Напрями діяльності та заходи Програми», а також розділ «Шляхи і засоби розв’язання проблеми, обсяги та джерела фінансування Програми».

Програма передбачає проведення протягом 2016-2019 років заходів, направлених на залучення громадськості до процесів формування і реалізації державної регіональної політики, бюджетної децентралізації, формування фінансово спроможних територіальних громад, впровадження реформ, проведення інформаційних заходів щодо діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в частині розробки і виконання програм розвитку області, підтримку їх ініціатив, вивчення громадської думки жителів області та надання їм і органам місцевого самоврядування консультацій, аналітичних, інформаційних, звітних та інших матеріалів, проведення семінарів, конференцій, нарад, навчань, практикумів, круглих столів, колегій тощо.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 62100,0 тис гривень. У т.ч. за роками: 2016 рік -12400,0 тис грн; 2017-й – 10800,0 тис грн; 2018-й – 19400,0 тис грн; 2019-й – 19500,0 тис грн.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...