Москаль зайняв четверте місце в десятці лідерів «Рейтингу губернаторів»

червня 20 / 2018
Москаль зайняв четверте місце в десятці лідерів «Рейтингу губернаторів»
Український тижневик «Ділова столиця» продовжує складати рейтинг голів облдержадміністрацій, складений на підставі двох десятків найбільш значущих показників Державної служби статистики. У рейтингу враховані дані 23-х мирних регіонів України – без окупованого Криму та напівокупованого Донбасу.


Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль посів четверте місце в десятці лідерів «Рейтингу губернаторів». Такого результату вдалося досягти завдяки декільком успішним показникам області. Закарпаття – один із двох регіонів України з найнижчим рівнем заборгованості із виплати заробітної плати (16 гривень на одного штатного працівника станом на 1 травня, що у 20 разів менше загальноукраїнської заборгованості) і з найкращою динамікою роздрібної торгівлі (обороти зросли на 11,8 % порівняно з першим кварталом 2017 року).

Крім цього, область у четвірці регіонів з найкращою динамікою реальних зарплат (зріст на 12,5%) і найменшим скороченням народжуваності, в п’ятірці регіонів з найпомітнішим скороченням смертності населення, найбільшим об’ємом експорту товарів та послуг на душу населення, найбільшим припливом прямих іноземних інвестицій на одного мешканця, найбільшою площею прийнятих в експлуатацію квартир на 1000 мешканців та найкращою динамікою капітальних інвестицій (ріст у 1,5 рази).

Наразі в області є шанси покращити і деякі інші показники, зазначає видання. До прикладу, з динамікою сфери послуг область в першому кварталі посіла сьоме місце, але до кінця року може піднятися і вище. Після відкриття Бескидського тунелю 24 травня, має суттєво зрости інтенсивність залізничних перевезень вантажів і пасажирів через Закарпаття по європейському транспортному коридору до Словаччини, Угорщини, Словенії, Італії.

П’ятірка лідерів рейтингу виглядає так: Віталій Кличко (голова Київської КМДА), Олег Синютка (Львівська область), Олександр Горган (Київська область), Геннадій Москаль (Закарпатська область), Валентин Резніченко (Дніпропетровська область).

Детальніше про рейтинг:
Москаль зайняв четверте місце в десятці лідерів «Рейтингу губернаторів»
Категорія : Політика
правда
20 червня 2018 12:47

Лохотрон народу неведіться на цих брехунів Москаль заняв чевтерте місце по брехни омані і нищенні карпат, і ямі на яму таких губернаторів вмісті з тими хто їх покриває на яму їх чим скорше  вмісті  там їхне богаство яма  як на дорогах Закараття.


Ольга
21 червня 2018 15:08

Молодець!Так би всі працювали.

 


Газд
21 червня 2018 23:15

Маскаля в пенсію або в Донецку область перевести місто Жебрівского,там буде показувати свою працю який він патріот ? в Донбас Москаля переводом,з Закарпаття 


мiсцевий
21 червня 2018 23:37

Москаль добре працює, зрозумiло що всяким з приставками екс це не любиться тому i брешуть як можуть, аж кожi лiзуть вон. Комусь мiшає Москаль рубати хащу, комусь будувати мiнiгеси, комусь котробанду возити, комусь наживатися на корупцiї, комусь розпалювати ворожнечу, але все що робить Москаль в iнтересах бiльшої частини закарпатцiв. Кращого губернатора ще нiхто не предложив, тому хай Москаль продовжує свою роботу.


укр
22 червня 2018 10:13

Москаль такий губернатор що при ньому все порубались ліси гори такі лисі як він сам нічого неробиться яма на ямі ,копупція на корупції, контрабанда корупція так до працював Москаль то брехун піарщик татарский який Президенту і владі ккраїни...рейтинг уопустив на ноль...в Закарпатті з таким керівником у влади і Президента рейтинг нулевий..так допрацював Москаль 


Залишити Коментар