Польща, Білорусь та Україна відзначають 15-річчя транскордонного співробітництва

червня 05 / 2018
Польща, Білорусь та Україна відзначають 15-річчя транскордонного співробітництва
Партнери запрошують на конференцію та масштабний міжкультурний «Карпати Фест»

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна святкує своє 15-річчя. З цієї нагоди у регіонах трьох країн відбуваються святкові заходи, де можна дізнатися про транскордонне співробітництво держав, а також познайомитися з культурою прикордоння.
У рамках святкування співпраці, у п’ятницю, 8 червня, в Ужгороді, у культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відбудеться конференція на тему транскордонної співпраці на території Карпат. Участь у конференції візьмуть представник міністерства інвестицій та розвитку Польщі Рафал Баліньскі, представник міністерства економічного розвитку і торгівлі України Ганна Белоколос, керівники Закарпаття – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, а також голова Львівської облради Олександр Ганущин. Передуватиме старту конференції брифінг для представників ЗМІ. Початок об 11.30.
У суботу, 9 червня, рамках святкування річниці співпраці організатори запрошують на фестиваль Карпати Фест, що відбудеться в Ужгородському замку. О 16-й годині тут стартують майстер-класи з ремесел та ярмарок. О 18-ій – концерт гуртів Rock-H (Україна), Orkiestra?w.Miko?aja (Польща), Joryj K?oc (Україна). Вхід – безкоштовний.

Детальна програма та прес-реліз додаються.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...