Юля Тимошенко веде переговори з закарпатським нардепом Віктором Балогою

травня 29 / 2018
Юля Тимошенко веде переговори з закарпатським нардепом Віктором Балогою

За інформацією «Новин Закарпаття», лідерка «Батьківщини» Юля Тимошенко, проводить переговори з закарпатським нардепом Віктором Балогою. Схоже Юля Тимошенко, готова піти на тимчасовий союз з будь-ким, щоб задовольнити свої Президентські амбіції.

Нагадаємо, що Віктор Балога та його партія активно підтримувала на минулих виборах нинішнього Президента України Петра Порошенка, а зараз залишивсь за бортом виступають проти нього. Думаємо, що схожа ситуація складеться із Юлею Тимошенко, яка з часом пригадає Балозі всі його «грішки» по відношенню до неї.

Додамо, що наразі Віктор Балога, через сварки в сім’ї, негативну позицію стосовно закарпатських угорців та розкол в партії, практично втратив свій вплив на Закарпатті.
Категорія : Політика
укр
29 травня 2018 11:53

Треба із паном Москалем обєднуватись він зараз у руля він має більший рейтинг як Тимошенко дідо мудрий зробив для себе авторитет на цілу Україну


адміну на замітку
29 травня 2018 21:05

Єдиний конкурент Тимошенко - це Гриценко.


мiсцевий
29 травня 2018 21:20

Картина ясна, iде торговля, назчавуться цiни, прикидуються можливостi одних та других, i все, - про європейськi зарплати та пенсiї для громадян рiч не заходила. Воруля складать плани на трон. Як на мене то дiйсно Москаль був би кращим президентом чим Воруля та вся ця свора злодiїв рiзного калiбру. Вiн з опитом на таких Воруль, якщо потрясти саме калiброваних Воруль то держава вийде з кризи. Ворулi все прихопили то поховали по заграницях, а державу цькують на маєтки громадян через податки та цiни, а зiбравши грошi витрачають їх по заграницям, купуючи i переплачуючи товари бiльшiсть яких ми можемо виробляти самi. А щоб нiхто їм бiзнес не портив, нашi пiдприємства знищили та знищують рiзними шляхами, i наймають для цього iноземних менеджерiв якi ще i дiстають зарплату за цi подивнi рiшення якi заганяють нашу державу на африканський рiвень.


укр
29 травня 2018 21:57

Пан Москаль дійсно справедлива людина пряма і конкректна..відповідальна по народженні від батьків,таких треба в президенти а-цю свору в шию гнати аферистів їх епоха закінчується і Гриценків і Тимошенків.! це напрасні їхні казки і лохотрони , зараз молодь мудра і знає за кого голосувати..скоріше проголусує за пана Москаля як за цих артистів аферистів. )))


до діда фореве
29 травня 2018 23:21

А хіба ж американський президент молодий? А Ангела Меркель і Маргарет Тетчер молодиці? Все повинно залежати від виборців, щоб не піддавалися на підкуп баби з косою, якій уже лише на вонячій дірі сидіти й онуків бавити, а не висуватися в Президенти. Як може баба опудало (в юпці)  бути Верховним головнокомандувачем? Це просто жах та смішно. Хіба ж не так? Якщо бути відвертим, то дійсно краще хай би був Москаль.


Гєна давай рискни
30 травня 2018 08:34

Мож подумати дідо (Москаль) піде проти свого фивника (Порошенка) і висуне в президенти свою кандидатуру? Не смішіть людей "великі стратеги"-писаки.


укр
30 травня 2018 09:06

Дуже розумні слова написані....як можна жінці бути головнокомандувачем...це тоді грош ціна нашому народу і мужиками підюбникам які себе унижають і голосують за юбку,якщо вони будуть підтримувати судимих жінок в президенти.??..воно їх дурить свої афериські казки а подеякий народ ведеться на її бріхні.вже ворожки її в минолому епоха ворожок пройшла,люди стали мудрі і до Бога повернулись і слухають своє серце за кого голосувати,пан Москаль дійсно мудра і совісна людина....то коментаря Президенти виборна посада можна і в 90 висувати кандидатуру,пані Тимошенко в прольоті очиридний раз  біля Москаля, Москаль дядя це дійсно головнокомандувач генрал полковник.... Так що пане Москалю і недумайте висувайте свою кандидатуру я Вас підтримаю щиро із щирим серцем !!!


Пудкарпатський русин
30 травня 2018 19:38

На кулько знаю Москаль людина Юлii.


54321
30 травня 2018 20:06

Угомоніться люди - Геннадійович нам треба туйки,на 3 термін.


Miki
30 травня 2018 20:08

Хто гречку роздаватиме той виграє..... Це реальність Закарпаття.!!!!! А тимошенко шльондра ядна під кого хочеш ляже аби їй вигодно.!!!!!!

 


Іван
31 травня 2018 08:59

 Закарпатські голоси це капля в морі,для призаденської компанії,роздягнуть ковдри хто куди,Порошенко сказав він невміє програвати. можете заспокоїтись Бля догорняки робить для парламенських виборів щоб більше мала як 5%, бо має мало дипутатів.


Залишити Коментар