Бюджетні та земельні питання розглянули депутати Хустської міської ради (ВІДЕО)

травня 20 / 2018
Бюджетні та земельні питання розглянули депутати Хустської міської ради (ВІДЕО)


Стартувало друге засідання 8-ї сесії Хустської міської ради 7-го скликання традиційно: з реєстрації депутатів та затвердження порядку денного, щоправда із змінами. Загалом на сесію винесли понад 80-ти питань і по всіх прийняли відповідні рішення. Бюджетні питання передували. Їх затвердили одноголосно. Йшла мова і про інклюзивно-ресурсний центр, зокрема про передачу в оперативне управління частини приміщення п’ятої школи під нього. Також депутатами присвоєно звання «Почесний громадянин міста Хуст» цілому ряду хустян, у тому числі й посмертно. Крім того, на сесії говорили й про благоустрій. У проекті рішення йшлося саме про зобов’язання усіх, без винятку, прибирати території біля своїх приватних будівель та належним чином утримувати зелені насадження. А у разі адмінпорушення рекомендовано на громадян накладати штраф у розмірі 1360 грн., а на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (а це 1700 грн.) питання, аби доопрацювати, зняли з порядку денного.

Далі до питання, що стосувалося передачі ділянки автомобільної дороги Мукачево – Рогатин – Львів, протяжністю у 418 метрів, на баланс Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. Дорожнє ж рішення прийнято, як і те, де йшлося про надання матеріальної допомоги містянам. Практично все відбулося без дискусій та заперечень. Чого не скажеш про земельні питання. Оскільки днями в соцмережі були оприлюднені перші списки тих, кому дістанеться земельна ділянка, люди Серед них були як ті, хто не отримав землю, так ті, кому її виділили і він є у списку. Нагадаємо, в черзі за землею хустяни стоять не один рік, а з десяток років. І наразі у черзі майже 2000 громадян.

Після ухвалення генплану задовільнили заяви учасників АТО. Аби впровадити електронну чергу, необхідні точні дані отримувача, його номер телефону і згода на використання персональних даних. У раді фахівці провели й експеримент, у тестовому режимі показали як працює система. До слова, на Закарпатті вона така єдина. Навіть після усіх доводів у залі продовжували гальмували ухвалення цього рішення. І ті 579 громадян, які вже були у списках на отримання землі, могли лишитися без неї ще на якийсь час. Відтак пропозицію відкласти питання на наступну сесію – депутати не підтримали. А «за» проект рішення щодо виділення землі проголосувало 30 обранців із 33, 1 – утримався, двоє – не голосували. На цьому сесія завершила свою роботу.

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...