Москаль: «Сільради потенційної ОТГ мусять привести свою документацію у відповідність до українського законодавства»

травня 02 / 2018
Москаль: «Сільради потенційної ОТГ мусять привести свою документацію у відповідність до українського законодавства»

– Перед тим, як організовувати пікетування, блокування чи перекриття доріг для отримання позитивного висновку щодо створення Холмківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ), керівництву трьох сільських рад необхідно привести свою документацію у відповідність до законодавства, – заявляє Геннадій Москаль. – По-перше, у ряді сіл, що входять до трьох сільрад потенційної ОТГ, недотримані містобудівні документи, а саме: застарілі генплани, які необхідно оновити.

По-друге, ставки місцевих податків і зборів, які встановлюють сільські ради (податок на нерухоме майно, туристичний збір, єдиний податок), не приведені у відповідність до Бюджетного кодексу України.

По-третє, є цілий ряд невідповідностей земельній документації.

Так, по Холмківській сільській раді, до складу якої входять 4 населені пункти: с. Холмок, с. Концово, с. Минай, с. Розівка, рішенням Ужгородської районної ради 21.07.2000 „Про затвердження проектів встановлення меж населених пунктів Ужгородського району” встановлено межі населених пунктів Холмківської сільської ради. За розробленими проектами землеустрою площа населених пунктів складає: с. Холмок – 181,0 га; с. Концово – 130,8 га, с. Минай – 382,8 га.

Рішенням сесії Закарпатської обласної ради 21.03.2003 №176 „Про зміну та встановлення меж населених пунктів Ужгородського району” змінено межу с. Розівка. За розробленим проектом землеустрою площа с. Розівка складає 187,7 га. Однак зазначені межі визначені графічно і не встановлені в натурі, відомості про них не внесені до Державного земельного кадастру. Нормативна грошова оцінка с. Минай проведена у 2010 році, с. Холмок, с. Розівка та с. Концово проведена у 2011 році та потребує оновлення. Інвентаризація земель населених пунктів не проводилася.

По Сторожницькій сільській раді, до складу якої входить с. Сторожниця, рішенням Ужгородської районної ради 21.07.2000 „Про затвердження проектів встановлення меж населених пунктів Ужгородського району” встановлено межу с. Сторожниця. За розробленим проектом землеустрою площа с. Сторожниця складає 548,9 га. Однак зазначені межі визначені графічно і не встановлені в натурі, відомості про них не внесені до Державного земельного кадастру. Нормативна грошова оцінка проведена у 2011 році та потребує оновлення у 2018 році. Проекти землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг не розроблялися. Інвентаризація земель населеного пункту та земель за межами населеного пункту, у тому числі сільськогосподарського призначення не проводилася.

По Тарновецькій сільській раді, до складу якої входять 3 населені пункти: с. Тарнівці, с. Ботфалва, с. Шишлівці, рішенням Ужгородської районної ради 21.07.2000 „Про затвердження проектів встановлення меж населених пунктів Ужгородського району” встановлено межі населених пунктів Тарновецької сільської ради. За розробленими проектами землеустрою площа населених пунктів складає: с. Тарнівці – 238,3 га; с. Ботфалва – 137,1 га, с. Шишлівці – 81,4 га. Однак зазначені межі визначені графічно і не встановлені в натурі, відомості про них не внесені до Державного земельного кадастру. Нормативна грошова оцінка с. Тарнівці, с. Ботфалва, с. Шишлівці проведена у 2015 році і потребує оновлення. Проекти землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг не розроблялися. Інвентаризація земель населених пунктів не проводилася.
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...