Для чого в Іршаві РДА? Народ перекриє автомобільну дорогу Іршава – Довге

травня 01 / 2018
Для чого в Іршаві РДА? Народ перекриє автомобільну дорогу Іршава – Довге


В середу жителя села Приборжавське Іршавського району,о 7:30 мають намір перекрити автомобільну дорогу державного значення Іршава – Довге.


«Хто ще не в курсі, акція протесту по дорогах відбудеться в середу, о 7:30 к.ч., у с.Приборжавське (біля школи). Сьогодні погодили з ініціативною групою. Питання доріг стосується кожного українця. Тож маємо відкласти всі роботи на 2-3 години, прийти на протест - заявити про себе і сказати чиновникам, що ми господарі на своїй землі. Наголосити, що ми - влада, а вони - наші слуги, що ми не згідні з тим бардаком, який відбувається в нашому районі. Ми зобов'язані заявляти про себе та наші конституційні права й вимагати, інакше асфальту нам не бачити до жовтня» - Михайло Ловга.

Наразі жителі району запитують, а для чого в Іршаві РДА?, якщо в самій Іршаві об’єднана громада і впливу на неї районні чиновники не мають.

За неофіційною інформацією з ініціативою блокування доріг стоять партійці «Єдиного Центра», які зрозуміло, що без дозволу свого патрона і шагу не ступлять.

За нашою інформацією на дорогу Іршава – Довге, вже виділено 90 мільйонів гривень і у найближчий час почнеться її ремонт. Схоже, що балогівські «активісти» хочуть на цьому пропіаритися і потім сказати, що вони добилися її ремонту.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...