Міська влада Мукачева цинічно обманює своїх виборців

лютого 24 / 2018
Міська влада Мукачева цинічно обманює своїх виборців

На лікування важкохворих з бюджету міста (а не за підтримки «благодійників»), у Мукачеві, в 2017 році, виділили майже 12 млн. гривень. 510 важкохворих отримали 11 млн. 773 тис. гривень на лікування. 1557 мукачівців, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали майже 3 млн. гривень допомоги.

Допомагати важкохворим та тим, хто опинився у складних життєвих обставинах – прекрасна справа. Тим більше, коли ця фінансова допомога виділяється за кошти громади Мукачева, яка і наповнює міську казну. Завдяки процесами децентралізації, ще ніколи місцеві скарбниці не мали стільки коштів, як зараз. Чиновники хизуються мільярдними бюджетами. То невже не можна для тих, хто в силу життєвих обставин втратив здоров’я або ж потребує матеріальної підтримки, виділяти принаймні вдвічі більше коштів на допомогу?

Мукачівський міський осередок Радикальної партії вимагає від міського голови та депутатського корпусу – збільшити фінансування програм для важкохворих мукачівців, принаймні до 30 мільйонів, адже бюджет міста дозволяє це зробити. Звертаємось до чиновників: вас найняла на роботу громада міста. Зверніть більше уваги на тих, хто вас утримує. Не розбазарюйте кошти платників податків на не потрібні та незрозумілі широкому загалу проекти, які платникам податків Мукачева обходяться в мільйони, а вам дають можливість заробити на так званих «відкатах».

Нагадуємо керівникам підрозділів та управлінь: приховування публічної інформації – це злочин! Прозвітуйте відкрито про те, кому з жителів міста виділяєте гроші на лікування та допомогу. Не ховайте інформацію, адже мукачівці повинні знати, на що витрачаються їхні кошти. Якщо у вас все відкрито і прозоро, то опублікуйте документи, як цього вимагає закон, аби ваша публічність зняла з вас обґрунтовані підозри в тому, що матеріальну допомогу отримують громадяни, які не є жителями Мукачева, на можливі протиправні та корупційні дії.

Прозвітуйте, щоб вас не підозрювали та не шкодуйте грошей, які до того ж, не ваші власні, а всієї громади міста, на насправді благі справи!

З повагою,
голова Мукачівського міського осередку РПЛ,
заступник голови Закарпатського обласного осередку РПЛ Володимир Шубець
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...