Депутати облради підтримали юних спортсменів краю

грудня 26 / 2017
Депутати облради підтримали юних спортсменів краю
У ході роботи другого пленарного засідання дев’ятої сесії Закарпатської облради фракція «Батьківщина» подала колективний депутатський запит, який було підтримано більшістю голосів.

У документі йдеться про те, що до депутатів облради звернувся тренер –викладач ОКДЮСШ «Динамо» Горецький С.С. з проханням клопотати про повернення коштів у розмірі 28 тис грн , які були вилучені в грудні 2017 року з Обласної комплексної дитячо-юнацької школи ФСТ «Динамо» України, передбачені на проведення спортивно-масової роботи.

Крім того, депутати підтримали ще одне прохання викладача: додатково віднайти кошти на відшкодування витрат, пов’язаних з участю спортсменів у Всеукраїнських змаганнях. А саме:

15-16 грудня – Всеукраїнський турнір з фехтування на рапірах серед кадетів пам’яті Прокоф’єва В., місто Дніпро. Участь взяло 4 спортсменів ОКДЮСШ «Динамо».

19 грудня – фінальна Всеукраїнська дитяча ліга з фехтування на рапірах серед юнаків і дівчат, місто Київ. Участь взяло 3 спортсменів ОКДЮСШ «Динамо».

23-24 грудня –турнір сильніших фехтувальників (шабля) , місто Черкаси. Участь взяв один спортсмен ОКДЮСШ «Динамо».

24-25 грудня – Всеукраїнський турнір з фехтування на шпагах на призи Олімпійського чемпіона Кріса Г.А., місто Київ. Участь взяло 7 спортсмені ОКДЮСШ «Динамо».

26-28 грудня – Новорічний турнір з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат, місто Ужгород. До участі залучено 60 спортсменів ОКДЮСШ «Динамо».

Запит направлено в ОДА, для розгляду у встановлений законом термін.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...