Мукачівський осередок РПЛ вимагає від міської влади збільшити фінансування Програми безоплатних лікарських засобів у два рази

листопада 24 / 2017
Мукачівський осередок РПЛ  вимагає від міської влади збільшити     фінансування Програми безоплатних лікарських засобів у два рази
На черговій сесії Мукачівської міської ради, що відбудеться 30 листопада, депутатам міської ради пропонують ухвалити Програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів на 2018-2020 роки. На цю програму пропонують виділяти щороку близько 17 млн. гривень.
Мукачівський міський осередок Радикальної партії вимагає від міської влади збільшити суму фінансування Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів, щонайменше в два рази!

На пільгові та безоплатні рецепти міська влада зобов’язана виділити стільки коштів, щоб ті, хто змушений лікуватися, не купував медикаменти за власний рахунок, відриваючи останнє з мізерних зарплат та пенсій. Не потрібно забувати, саме перед тими людьми, які найбільше потребують безоплатного лікування – ми у великому боргу. Теперішні пенсіонери ледве зводять кінці з кінцями. Свого часу саме вони створювали підприємства та розбудовували місто, а в результаті залишились ні з чим. Працюючи не покладаючи рук, люди загубили власне здоров’я. В період роздержавлення, підприємства, на яких працювала переважна більшість пенсіонерів, опинились у чиїхось руках, а працівникам залишились лише приватизаційні фантики. А зараз ця категорія наших громадян, жителів міста - найбільш соціально незахищена та потребує допомоги і підтримки.

Тому вважаю: міська влада та міський голова у жодному разі не повинні економити на здоров’ї людей! Мукачівський міський осередок Радикальної партії вимагає переглянути фінансування Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів на 2018-2020 роки, та кожного року виділяти на неї щонайменше 35 мільйонів гривень! Влада повинна виконати свій обов’язок перед соціально-незахищеними категоріями населення міста та зробити все від неї залежне для того, аби ті, хто найбільше потребує допомоги, не відчував себе покинутим напризволяще.

Голова Мукачівського міського осередку РПЛ Володимир Шубець

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар