Обласні обранці затверджуватимуть нову програму оздоровлення та відпочинку дітей краю

листопада 06 / 2017
Обласні обранці затверджуватимуть нову програму оздоровлення та відпочинку дітей краю
Депутатам Закарпатської облради пропонується затвердити Регіональну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 – 2021 роки, оскільки закінчився термін дії попередньої програми, розрахованої на 2014–2017 роки.

У пояснювальній записці обґрунтовується необхідність прийняття рішення у зв’язку з здійсненням заходів та координації дій в області з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Метою прийняття документу є створення сприятливих умов для якісного

відпочинку та оздоровлення дітей області, вдосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення надання державних гарантій

щодо доступності та якості відповідних послуг, збереження та розвиток мережі

дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, модернізація об’єктів їх інфраструктури відповідно до сучасних умов.

Фінансування програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету, бюджетів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, районних бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством.

Орієнтовний загальний обсяг фінансування Програми становить 380 904,3 тис. грн., у тому числі у 2018 році – 80 833,4 тис. грн.., у 2019 році – 89 942,5 тис. грн., у 2020 році – 99 763,0 тис. грн., у 2021 році – 110 365,4 тис. гривень.

Обсяг видатків для виконання Програми визначатиметься щороку під час складання проектів місцевих бюджетів на відповідний рік з урахуванням їх реальних можливостей та у межах видатків, передбачених головним розпорядникам бюджетних коштів, відповідальних за виконання завдань і заходів програми.

Виконання програми дасть змогу збільшити кількість дітей, охоплених послугами з оздоровлення та відпочинку; покращити якість та зробити доступними послуги з оздоровлення та відпочинку, забезпечити розвиток особистісних здібностей дітей та збереження і розвиток мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в області; не допустити суттєвого збільшення вартості ліжко-дня завдяки підтримці дитячих закладів різних типів і форм власності органами місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях, зокрема, через надання закладам безоплатних послуг з охорони громадського порядку, відвідування музеїв дітьми, перегляду театралізованих вистав, тематичних концертів тощо;підвищити рівень професійної майстерності працівників дитячих закладів, забезпечити навчання на семінарах керівників, медичних працівників, шеф-кухарів, вихователів, залучити студентів досвідчених педагогів.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...