Закарпатський нардеп – десантник знайшовся в Чехії (фото)

жовтня 29 / 2017
Закарпатський нардеп – десантник знайшовся в Чехії (фото)

Виборці 73-го мажоритарного округу з центром у закарпатському місті Виноградів з подивом сприйняли інформацію, що їх депутат – десантник ( живе в Мукачеві – ред.) Іван Балога отримав відзнаку від гетьмана чеського краю Височина. За які «заслуги» відзначили депутата, для виборців не зрозуміло.
«Івана Балогу на його виборчому окрузі знайти неможливо, там він і не з’являється. А, якщо медалі отримувати, він раз-два тут» - іронізують користувачі соціальних мереж.

Цікаво, що за весь період свого депутатства Іван Балога не провів жодного прийому своїх виборців (принаймні, ми не володіємо такою інформацією – ред.). Наша спроба знайти його громадську приймальну у Виноградові та Берегові успіху не мала. За весь час перебування у Верховній Раді України Іван Балога ані слова не промовив, а за поточний рік «спромігся» бути «сучасником» чотирьох законодавчих ініціатив.

Постає запитання: а навіщо виборцям такий депутат? Щоб він прикривався депутатською недоторканністю? І палець об палець не вдарив, щоб чимось допомогти людям.

Закарпатський нардеп – десантник знайшовся в Чехії (фото)
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...