Закарпатський нардеп – десантник знайшовся в Чехії (фото)

жовтня 29 / 2017
Закарпатський нардеп – десантник знайшовся в Чехії (фото)

Виборці 73-го мажоритарного округу з центром у закарпатському місті Виноградів з подивом сприйняли інформацію, що їх депутат – десантник ( живе в Мукачеві – ред.) Іван Балога отримав відзнаку від гетьмана чеського краю Височина. За які «заслуги» відзначили депутата, для виборців не зрозуміло.
«Івана Балогу на його виборчому окрузі знайти неможливо, там він і не з’являється. А, якщо медалі отримувати, він раз-два тут» - іронізують користувачі соціальних мереж.

Цікаво, що за весь період свого депутатства Іван Балога не провів жодного прийому своїх виборців (принаймні, ми не володіємо такою інформацією – ред.). Наша спроба знайти його громадську приймальну у Виноградові та Берегові успіху не мала. За весь час перебування у Верховній Раді України Іван Балога ані слова не промовив, а за поточний рік «спромігся» бути «сучасником» чотирьох законодавчих ініціатив.

Постає запитання: а навіщо виборцям такий депутат? Щоб він прикривався депутатською недоторканністю? І палець об палець не вдарив, щоб чимось допомогти людям.

Закарпатський нардеп – десантник знайшовся в Чехії (фото)
Категорія : Політика
Небайдужий
30 жовтня 2017 01:49

Іван Балога зробив дуже багато для виборців і звітуватися буде перед ними . І не треба одному редактору висловлювати свою думку від 45 тис. виборців, які його обрали і поважають.1


Стабільний
30 жовтня 2017 10:35

Балога иди до свого кінця . Очи многим Виноградівцям удкрилися. Уже школи до робили на клан Балог. Залишилося ни довго чекати. 


Свідомий мукачівець
30 жовтня 2017 10:56

А ваш "найкращий" нардеп Ланьо кожне засідання виступає з трибуни ВРУ, так? Якось однобоко висвітлюєте проблеми депутатів... Хотів би вже почути хоч якісь слова від Ланя, Петьовки і т.д. Балога не боїтьтся прийти на телебачення і відповідати на питання журналістів, так чому не послідує його прикладу "самий-самий" Ланьо?


Юрко
30 жовтня 2017 11:06

О Балегоботи збіглися Іванка удмивати так наведіть хоть один приклад роботи Івана на окрузі! Не назвете. 


неправда
30 жовтня 2017 20:03

Кои вже той Ланьо,виступить?він як виступить то всі будуть плескати.Ланьови нетреба за словами в карман дивитись як Москалю?він так говорить як комютор


Залишити Коментар