У депутатських запитах облради – вирішення проблем громади

червня 08 / 2017
У депутатських запитах облради – вирішення проблем громади

Ряд депутатських запитів озвучив голова Закарпатської облради Михайло Рівіс під час другого пленарного засідання сьомої сесії облради. Серед них – вирішення проблемних питання щодо фінансування капремонтів сільських доріг, берегоукріплень, даху та підлоги шкіл та заміни комп’ютерного томографу в дитячій лікарні.

До Петра Грицика звернулися жителі села Порошково Перечинського району щодо виділення коштів у сумі 1 млн 200 тис.грн для капітального ремонту вулиці Лесі Українки. «На сьогоднішній день дорога перебуває у вкрай жахливому стані, оскільки, роботи з її відновлення, або навіть ямковий ремонт не проводилися майже тридцять років. Ця ситуація вкрай ускладнює життя та завдає незручностей мешканця вулиці, оскільки дорогою неможливо проїхати, завдається шкода автотранспорту», йдеться у депутатському запиті.

Наступний його запит також від порошківців, які просять виділити 350 тисяч гривень. для капітального ремонту берегоукріплення потічка «Зерновський». У документі сказано: «На сьогоднішній день проведені відповідні заходи по капітальному ремонту потічка «Зерновський»: на ділянці 2, підходять до завершення роботи по берегоукріпленню ділянки 3. Відкритим залишається питання шдтоплення житлових будинків та дороги Зерновська на ділянці 1. Потічок «Зерновський» протікає майже через усе село, його протяжність становить 3 кілометри, залишилося привести в порядок і відремонтувати залишок проблематичної ділянки, а саме, ділянки 1, що покращить життя мешканців села Порошково».

Тож, крайовий депутат просить відповідні служби області розібратися в порушеному питанні, а також сприяти у фінансуванні в поточному бюджетному році вказаний об'єкт:

В іншому колективному запиті депутатів від фракції КМКС йдеться про виділення коштів на капітальний ремонт даху будівлі ЗОШ №4 по вул.Б.Хмельницького,18 в м.Берегове. «За виготовленою проектно-кошторисною документацією вартісь робіт складає 1236,126 тис. грн. Так як покрівля згаданої школи знаходиться у незадовільному стані, це може спричинити негативні наслідки для 650 учнів Берегівської ЗОШ №4», наголошується у документі.

Обласний обранець Федір Ісайович у своєму запиті надав прохання адміністрації Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 виділити кошти на придбання матеріалів (320 м.кв. дошки) для заміни підлоги коридорів школи, яка постраждала внаслідок градобою 21 червня 2016 року. «Враховуючи те, що в даній школі навчається 475 учнів ремонт підлоги є вкрай необхідним в найближчий час. Прошу підтримати даний депутатський запит та скерувати його до компетентних органів для вирішення питання виділення коштів необхідних для поточного ремонту коридорів Королівської ЗОШ І-ПІ ступенів №2», йдеться у депутатському запиті.

Ернест Нусер порушив питання виходу з ладу рентген-трубки, через що не працює комп’ютерний томограф у Мукачівській обласній дитячій лікарні.

«Не проводиться діагностика захворювань різних органів. Орієнтовна вартість ремонту із заміною складає близько 1 млн.грн. Звертаюсь до обласної державної адміністрації щодо внесення відповідних змін до кошторису фінансування лікарні, а депутатів обласної ради прошу підтримати виділення вказаних кошти», сказано в його депутатському запиті.

Депутатський корпус облради підтримав усі вищезазначені запити колег, які направлені у відповідні установи для їх вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради.
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...