Виноградівська районна рада виділила 4,2 млн.грн. на зарплати освітянам, мільйон на медичну сферу та внесла зміни до бюджету (відео)

квітня 06 / 2017
Виноградівська районна рада виділила 4,2 млн.грн. на зарплати освітянам, мільйон на медичну сферу та внесла зміни до бюджету (відео)

Нагальні питання освітньої та медичної галузей району вирішували депутати Виноградівської районної ради на позачерговому сесійному засіданні 6 квітня.
Відтак депутати з розумінням поставилися до звернення районної профспілки освітян і збільшили заробітну плату на два тарифні розряди для працівників навчально-виховних комплексів, позашкільних установ, методкабінетів управління освіти, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів. Таким чином районні обранці врегулювали розмір зарплатні педагогів району, адже відповідно до Постанови Кабінету Міністрів з січня збільшену зарплатню отримували лише ті вчителі, які фінансуються з освітньої державної субвенції. Так, на підвищення посадових окладів та зменшення дефіциту по заробітній платі педагогів району в цілому депутати вирішили направити 4,2 млн.грн.

Голова районної ради Віталій Любка зазначив, що таке рішення буде справедливим, адже до цього часу педагоги, навіть працюючи в одній установі, отримували різну заробітну плату. До слова, на попередній сесії депутати спрямували 8,5 млн.грн. на зарплату освітянам. Тому той дефіцит, який наразі залишається, буде погашатися й надалі впродовж року, каже керівник ради.

Дійшли згоди депутати і щодо розподілу коштів районного бюджету та підтримали пропозиції бюджетної комісії і президії.

Серед першочергових питань − співфінансування поточного ремонту дороги Іршава− Виноградів. На що депутати виділили з районного бюджету 650 тис.грн., з державного фонду регіонального розвитку на цю дорогу буде направлено 6,5 млн.грн.

За клопотанням депутатів-медиків було виділено 1 млн.грн. з вільних лишків на охорону здоров’я. Це 199 тис.грн. на медикаменти для онкохворих, 120 тис.грн. для закупівлі хірургічних інструментів, 500 тис.грн. − на ремонт хірургічного відділення поліклініки, 50 тис.грн. – на виготовлення ПКД приймального відділення, яке у вкрай жахливому стані і продовжує руйнуватися тощо.
Крім того, депутати висловили своє обурення тим, що головні розпорядники коштів − представники райдержадміністрації були відсутні на сесії. Отож, депутати підтримали пропозицію очільника бюджетної комісії Едена Албока і виключили пункт з рішення про районний бюджет на 2017 рік, який надавав право розподіляти кошти районній адміністрації за погодженням із бюджетною комісією у міжсесійний період. Відтак, куди спрямовуватимуться кошти, вирішуватимуть районні обранці в сесійній залі.

На позачерговій сесії депутати вирішили ряд болючих і нагальних питань з життя району, − зазначив Віталій Любка. − Також приємно, що депутати врахували думку голови бюджетної комісії і перенаправили 4,2 млн.грн. на заробітну плату педагогам.
Виноградівська районна рада.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...