Обласні обранці внесли зміни до Програми розвитку системи зв’язку та оповіщення

квітня 05 / 2017
 Обласні обранці внесли зміни до Програми розвитку системи зв’язку та оповіщення


На другому пленарному засіданні шостої сесії облради депутати більшістю голосів підтримали внесення змін до Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Закарпатської області на 2016 – 2020 роки (зі змінами від 28 липня 2016 року).

Мета і основні завдання Програми – поліпшення рівня захисту населення і територій у разі виникнення надзвичайних ситуацій за рахунок проведення реконструкції та прийняття в експлуатацію регіональної автоматизованої системи централізованого оповіщення, удосконалення централізованого оповіщення керівного складу органів влади області, населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій. Експлуатаційно-технічне обслуговування та підтримку постійній готовності діючих систем оповіщення. Забезпечення сучасними засобами зв’язку, програмно-апаратними комплексами моніторингу, телекомунікаційними системами.

Основні заходи програми – проведення реконструкції та прийняття в експлуатацію регіональної автоматизованої системи оповіщення. Експлуатаційно-технічне обслуговування системи оповіщення. Впровадження сучасних засобів радіозв’язку, інформаційно-комунікаційних технологій, телефонії та електронних мережевих комунікацій. Забезпечення ліцензованими операційними системами, прикладними програмами, програмними засобами антивірусного захисту та створення ефективної системи захисту ОІД. Оплата послуг зв’язку для здійснення централізованого оповіщення, безперебійного функціонування діючих систем зв’язку, оповіщення та інформатизації, здійснення цілодобового чергування, забезпечення належної роботи регіональної оперативно-чергової служби централізованого оповіщення. Проведення перевірок стану організації оповіщення районів та міст області, перевірка працездатності ретрансляторів, кінцевих засобів оповіщення із вибірковою перевіркою та запуском сирен і гучномовців.

Заходи Програми реалізуються за рахунок коштів обласного, міських і районних бюджетів; інвестиційних коштів; міжнародної технічної допомоги; інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Так, загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів програми, становить 32537,2 тис. гривень, з них – кошти обласного бюджету у сумі 16087,2 тис. гривень, у т.ч. за роками: 2016 рік – 989,2 тис. гривень, 2017 рік – 2575,0 тис. гривень, 2018 рік – 5066,5 тис. гривень, 2019 рік – 5282,0 тис. гривень, 2020 рік – 2174,5 тис. гривень; кошти районних і міських бюджетів у сумі 16450,0, у т.ч. за роками: 2016 рік – 90,0 тис. гривень, 2017 рік – 8090,0 тис. гривень, 2018 рік – 8090,0 тис. гривень, 2019 рік – 90,0 тис. гривень, 2020 рік – 90,0 тис. гривень

Реалізація заходів Програми дасть можливість підтримати побудовану систему централізованого оповіщення у постійній готовності до використання за призначенням, дозволить провести реконструкцію діючої системи оповіщення, яка забезпечить своєчасне та ефективне інформування керівного складу органів влади і населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, що значно зменшить кількість людських жертв, матеріальних та фінансових збитків від наслідків надзвичайних ситуацій.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...