20 мільярдів форинтів уряд Угорщини направить на допомогу закарпатський угорцям

березня 15 / 2017
20 мільярдів форинтів уряд Угорщини направить на допомогу закарпатський угорцям

Сьогодні в Берегові на меморіальній церемонії з нагоди Дня пам’яті Революції і боротьби за свободу 1848–49 років угорського народу. Левенте Мадяр, державний секретар відповідальний за дипломатичні та економічні питання Міністерства закордонних справ та зовнішніх економічних зв’язків Угорщини заявив, що угорський Уряд прийняв рішення виділити на допомогу закарпатським угорцям 20 мільярдів форинтів.

За неофіційною інформацією ці гроші, будуть направлені на фінансову підтримку угорської діаспори на Закарпатті, додатково до вже існуючої програми «Горизонт – 2020» на яку,було виділено майже мільярд гривень. В приватних бесідах угорські посадовці стверджують, що така допомога місцевим направлена на те, щоб Закарпаття не залишилося,без угорців, щоб вони звідси всі не втекли.

«Ми хочемо, щоб не дивлячись на важкий економічний стана в Україні, закарпатські угорці могли фінансово достойно забезпечити себе та свої сім’ї. Уряд Угорщини готовий надати допомогу будь-якому місцевому підприємцю,якщо він забезпечить роботою місцевих угорців» - неофіційно заявив нашому виданню один із угорських чиновників.

В даному випадку закарпатським підприємцям потрібно готувати бізнес-плани та звертатися до відповідних організацій. В найближчий час наше видання опублікує всі умовити та вимоги для отрмання даних грантів.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...