Закарпатцям які мають подвійне громадянство прийдеться визначатися

березня 13 / 2017
Закарпатцям які мають подвійне громадянство прийдеться визначатися

Сьогодні, Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект №6175 про внесення змін до закону про громадянство України щодо реалізації права змінити громадянство. «Законопроект стосується вирішення питання з подвійним громадянством. Цим законом буде встановлено, що особа, яка добровільно набула громадянство іноземної держави, буде вважатися таким, яке потрапляє під дію вимоги про припинення українського громадянства », - сказав представник Президента у Верховній Раді Артур Герасимов.

Він додав, що цими змінами в законі будуть уточнені підстави для втрати українського громадянства. За його словами, таким підставою буде вважатися добровільне отримання громадянином України громадянства іншої країни, а також якщо людина не відмовиться від іноземного громадянства протягом певного терміну з моменту отримання українського.

З огляду на вищеозначений намір Президенту України, ще більше ускладнити життя тим хто має два паспорти, Більш, як ймовірно приведе до того, що закарпатці виберуть громадянство інших країн,як України. Наприклад маючи паспорт громадянина Угорщини наші співвітчизники, без проблем можуть працевлаштуватися практично у всіх країнах ЄС та їздити посвіту без віз.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар