Запрацювала комісія з передачі Хоспісу в оперативне управління Закарпатської ОДА

лютого 10 / 2017
Запрацювала комісія з передачі Хоспісу в оперативне управління Закарпатської ОДА

10 лютого при голові Виноградівської районної ради Віталію Любці відбулося перше засідання комісії з приймання-передачі будівель медичного призначення Хоспіс.

Відповідно до рішення районної ради Хоспіс, який нещодавно відкрили у Виноградові, передадуть в оперативне управління Виноградівського геріатричного пансіонату, у складі якого буде утворене відділення паліативно-хоспісного догляду.
Участь у роботі комісії, створеної розпорядженням голови районної ради, взяли його заступник Адальберт Сверенко, представники Закарпатської ОДА − директор департаменту соціального захисту населення Ганна Морозюк та начальник управління капітального будівництва Ігор Прокоф’єв, працівники КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» − директор Артур Шерегі та бухгалтер Ірина Сверенко, також директор Виноградівського геріатричного пансіонату Степан Керечан та бухгалтер Ганна Гуляйкіна, начальник відділу з питань приватизації майна в районі Юрій Лешко.

Сторони ознайомилися із примірним актом приймання-передачі Хоспісу, домовилися про наступні засідання комісії і початок роботи з опису обладнання та інших матеріальних цінностей, які були придбані для цього об’єкту.

Запрацювала комісія з передачі Хоспісу в оперативне управління Закарпатської ОДАВиноградівська районна рада.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар