В Тячеві відбулася нарада з головами місцевих рад

листопада 17 / 2016
В Тячеві відбулася нарада з головами місцевих рад

Вчора при голові Тячівської райдержадміністрації Василю Дем'янчуку відбулася нарада за участі керівників структурних підрозділів держаної адміністрації, установ, організацій, голів місцевих рад району.


Участь в засіданні також взяли перший заступник голови Михайло Полажинець, заступник Віктор Погар, керівник апарату Богдан Макусій, заступник голови районної ради Василь Кушілка.
Насамперед було розглянуто питання виконання та підготовки місцевих бюджетів на 2017 рік, з приводу чого інформувала заступник начальника фінансового відділу Наталія Олексій.
Зокрема, чимало місцевих рад в районі на сьогодні не забезпечують своє утримання, згідно з новим бюджетним кодексом. І якщо цей рік був перехідним, і в дечому район допомагав таким радам, то на наступному цього вже не буде. Тож голови повинні працювати над збільшенням доходів, однак така робота проводиться слабо.
В чому також наголосив голова адміністрації Василь Дем'янчук, який висловився з приводу цього більш критично. Якщо громада не може утримувати свою місцеву раду, то який сенс з такої ради. Можливо її краще закрити, адже фінансування з району на апарати місцевих рад надалі не надаватимуться.
Наступне питання, в якому теж було чимало зауважень до керівників місцевих рад - це виконання завдань органами місцевого самоврядування щодо призову на строкову військову службу. Як повідомив військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату Ігор Тищук голови практично усунулись від покладених на них чинним законодавством зобов'язань з проведення оповіщення тощо.
В результаті район недовиконав планове завдання з осіннього призову, який вже підходить до завершення. Із 36 призовників, яких потрібно було відправити на службу пішло лише 20 чоловік. Ще є можливість виправити ситуацію, якщо на місцях спрацюють оперативно. В іншому разі голови нестимуть персональну відповідальність, на них накладатимуться адміністративні штрафи тощо. Поставитися до виконання даного завдання відповідально закликав і голова адміністрації, що також стосується проведення інформування серед населення.
Не менш важливою на сьогодні є роз'яснювальна робота щодо надання житлових субсидій жителям району, до якої також долучаються уповноважені працівники місцевих рад. Як наголосила в. о. начальника Тячівського управління соціального захисту Любов Дудла одним із пріоритетних напрямків є забезпечення громадян державними соціальними допомогами.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
В Тячеві відбулася нарада з головами місцевих рад
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар