Голова Закарпатської облради привітав Їржі Бєгоунека з третім обранням його гетьманом чеського краю Височина

листопада 02 / 2016
 Голова Закарпатської облради привітав Їржі Бєгоунека з третім обранням його гетьманом чеського краю Височина

Від імені всього депутатського складу Закарпатської обласної ради і від себе особисто сердечно вітаю Вас з третім обранням на посаду керівника Краю Височина. Ми щиро раді, що і виборці, і новообране Представництво Краю Височина належним чином оцінило Ваші особисті зусилля не тільки по забезпеченню сталого розвитку Вашого регіону, а й вклад у розвиток співробітництва з регіонами інших європейських держав.
Для територіальних громад Закарпаття співпраця з Краєм Височина дуже важлива і цінна не тільки в соціально-економічному аспекті, а й в контексті використання європейського досвіду самоврядування, впровадження європейських принципів і стандартів життя, збереження та обміну культурними цінностями.

Переконаний, що здійснені нами напрацювання у налагодженні співпраці між Закарпаттям і Височиною будуть не тільки продовжені, а й набудуть нового розвитку, і ми з гордістю та урочисто зможемо у наступному році відзначити 10-річччя нашого співробітництва.

Сердечно бажаю Вам і Вашим колегам-депутатам міцного здоров’я, наснаги і нових успіхів у здійсненні намічених планів та завдань на період 2016-2020 років.

З глибокою повагою - Михайло Рівіс.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар