Вільховецьку сільську раду звинувачують зловживання владою

жовтня 31 / 2016
Вільховецьку сільську раду  звинувачують  зловживання владою

Тячівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службовими особами вільховецької сільської ради за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення ч.2 ст.364 КК України.

Як повідомили у Тячівській місцевій прокуратурі, службові особи Вільховецької сільської ради Тячівського району, діючи умисно, шляхом зловживання службовим становищем, в порушення Бюджетного кодексу та Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», при прийнятті Вільховецькою сільською радою рішення «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2016 рік» (з наступними змінами) не вжили заходів щодо перерахування частини виділеної Вільховецькій сільській раді (об’єднаній територіальній громаді) субвенції з Державного бюджету України на 2016 рік в сумі близько 5 млн. гривень на фінансування вторинної медичної допомоги мешканців Вільховецької територіальної громади до Тячівського районного бюджету.
Це у свою чергу спричинило тяжкі наслідки у виді недоотримання Тячівським районним бюджетом вказаних коштів на фінансування вторинної медичної допомоги мешканців Вільховецької територіально громади. Вказане рішення Вільховецької сільської ради, - наголосили в прокуратурі, вже скасовано рішенням Тячівського районного суду.


Повідомляє - прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар