Тарифи,заборгованості по зарплаті, погані дороги,вирубка лісів – головні проблеми закарпатців

вересня 14 / 2016
Тарифи,заборгованості по зарплаті, погані дороги,вирубка лісів – головні проблеми закарпатців


У вівторок, 13 вересня, з 14.00 до 15.00 год закарпатці мали змогу поспілкуватися у прямій телефонній лінії з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом, яка відбулася у редакції газети «Новини Закарпаття».
Але на початку очільник облради зустрівся з колективом найпопулярнішої у краї газети та оглянув їх робочі кабінети. Виявилося, що приміщення, де трудяться журналісти та інші працівники, потребують ремонту, на стінах грибок та пліснява, бо дах будівлі роками вже у поганому стані. Крім того, необхідно замінити дерев’яні вікна на метало-пластикові та провести сучасне опалення. Словом, журналісти скористалися нагодою озвучити нагальні проблемні питання, на що Михайло Рівіс запевнив їх, що на найближчій сесії депутати планують виділити кошти у сумі півмільйона гривень для проведення ремонтних робіт будівлі редакції «Новини Закарпаття».
Далі голова облради приймав дзвінки краян та надавав їм вичерпну відповідь на актуальні питання. Найбільше людей цікавило, чи відреагував уряд на звернення обласних обранців щодо необгрунтованому підвищенні цін на житлово-комунальні послуги та чи слід чекати на їх зменшення; як влада області бореться із незаконними вирубками лісу та вивезення цінних порід дерев; коли погасять заборгованість із зарплат освітянам, медикам, держслужбовцям, а також питали про проведений та очікуваний ремонт доріг у районах Закарпаття, розбудову прикордонної інфраструктури та відкриття нових пунктів пропуску з Румунією.
Більш детально про все це буде опубліковано у черговому номері газети «Новини Закарпаття», який вийде у суботу 17 вересня п.р.

Прес-служба Закарпатської облради.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар