Як на Закарпатті виконувалася регіональна програма з впровадження молодіжної, сімейної, демографічної та ґендерної політики?

вересня 06 / 2016
Як на Закарпатті виконувалася регіональна програма з впровадження молодіжної, сімейної, демографічної та ґендерної політики?

На розгляд четвертої сесії обласної ради вноситься проект рішення про виконання регіональної програми впровадження молодіжної, сімейної, демографічної та ґендерної політики на 2011-2015 роки. В інформації про реалізацію заходів цієї програми серед пріоритетних напрямів - забезпечення діяльності соціальних гуртожитків та реабілітаційних центрів краю.

В області створено та функціонує 4 заклади соціального обслуговування. Це зокрема: обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями; обласний соціальний центр матері і дитини; обласний центр соціально-психологічної допомоги.

У звітній інформації за 2015 рік зазначено, що торік послугами обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування скористалися 18 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 дитина-сирота, позбавлена батьківського піклування;

Послугами обласного центру матері та дитини скористалося 66 осіб (13 жінок з 14 дітьми віком від народження до 18 місяців в умовах цілодобового стаціонару та 39 вагітних жінок в умовах денного стаціонару).

Обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями скористалося 152 осіб (44 дітей з функціональними обмеженнями віком від 7 до 18 років, 34 молоді особи з функціональними обмеженнями віком від 19 до 35 років та 74 батьків, які виховують осіб із функціональними можливостями).

А до послуг Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги скористалося 348 осіб (на денному стаціонарі та цілодобовому стаціонарі перебувало – 67 осіб, за одноразовою допомогою звернулось 48 осіб, за консультаціями по телефону – 233 особи).

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар