Кабмін виділив Закарпаттю кошти на відновлення соціальних об’єктів, що постраждали від градобою

вересня 01 / 2016
Кабмін виділив Закарпаттю кошти на відновлення соціальних об’єктів, що постраждали від градобою

Учора (31.08) Кабінет міністрів України на своєму засіданні прийняв рішення про виділення Закарпатській області з резервного фонду Державного бюджету 22 мільйонів 494 тисяч 88 гривень. Ці гроші підуть на ліквідацію наслідків градобою 21 червня.
– Загальна сума збитків, завдана Закарпаттю стихійним лихом, оцінюється в понад 100 мільйонів гривень (що підтверджено актами обстежень та іншими відповідними документами), – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Три мільйони ми виділили з місцевих бюджетів, частину витрат покрили за рахунок гуманітарної допомоги, в тому числі шифером від ПАТ «Івано-Франківськцемент» (підприємства, яке відгукнулося на наше прохання про допомогу). Сільські клуби, дитсадки, амбулаторії та інші соціальні об’єкти відремонтували в борг, залучивши для робіт приватних підприємців.
Особлива увага була приділена школам, покрівлі яких заново перекрили ще до 1 вересня. Виділених учора 22,5 мільйонів вистачить якраз на те, щоб розрахуватися за борги за відновлення соціальних об’єктів. Зате приватний сектор (у результаті градобою було пошкоджено понад 7 тисяч будинків) залишається без компенсації з боку держави. Очевидно, більше грошей із держбюджету на ліквідацію наслідків червневого стихійного лиха ми не дочекаємося.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...