Грицик також побував сьогодні на святі Першовересня у чарівному селі під полонинами

вересня 01 / 2016
Грицик також  побував сьогодні на святі Першовересня у чарівному селі під полонинами

Сьогодні, 1 вересня заступник голови облради Петро Грицик розділив радість першодзвоника на рідній Перечинщині. Найперше завітав у найвіддаленіше село під полонинами – Полянська Гута, де діє загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, яку очолює Мирослава Чубирка.

На подвір’ї – святково одягнуті хлопчики і дівчатка з квітами в руках, схвильовані батьки. В очікуванні на урочисту церемонію, вони обмінювалися спогадами про літо та планами на довгий навчальний рік.

Приїзду заступника голови облради зраділи щиро. Виявилось, що він тут -частий гість. То ж, виголошуючи вітальну промову перед присутніми , Петро Васильович побажав вчителям наснаги і терпіння на цілий рік, школярам -успіхів і щасливого майбуття.

- Достойно наслідуйте гідних вихідців з вашого прекрасного села, гарної сільської школи , імена яких відомі далеко за межами району. Миру всім, успіхів і мудрості, щоб і надалі так згуртовано, як і дотепер, йти разом по життю, прославляючи свою громаду, село, край, країну, – наголосив Петро Грицик та вручив керівництву школи цінний подарунок.

Виголосили свої промови й ніші гості, серед яких був і представник компанії «Ренер» Віктор Анацький , який вручив винуватцям свята подарунковий сертифікат на 5 тисяч гривень.

Далі школярі порадували гостей і батьків пісенними виступами та першодзвоником. Після чого дружньо і піднесено ринули у класи – гарні та затишні. Найбільше пораділи відремонтованому спортзалу. Адже тут вони тренуються і виборюють призові місця в районі та області по змаганнях з волейболу.

Відтепер двері рідної школи будуть відкриті щодня для 81 учня, про яких дбатиме 25 вчителів. Вперше вона відрила свої двері для 9 вихованців дитсадка, який, до речі, діє при школі. Його завідувачка – Оксана Петрішка має неабиякий дизайнерський талант. Як розповідали батьки, більшість задумів щодо оформлення школи і дитсадка належать саме їй.

То ж у добру путь!

Прес-служба облради
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...