Скандал в Ужгородській міськраді

серпня 30 / 2016
У залі почалася палка дискусія між присутніми активістами та депутатами.
Скандал в Ужгородській міськраді

Один із наймолодших депутатів Ужгородської міськради невдоволений роботою колег. Про це розповів під час засідання 30 серпня сам депутат Ужгородської міськради Микола Сюсько. Він зауважив, що “Звіт про виконання бюджету міста за січень – червень 2016 року” показав перевиконання доходів в 115 мільйонів гривень. Однак, ці кошти були отримані, за словами депутата, за рахунок японського гранту, зростання деяких податків, збільшення податкової бази тощо, тоді як саме місто для зростання доходів нічого не зробило.

М.Сюсько попросив мера Богдана Андріїва пояснити, що саме місто зробило для покращення інвестиційної привабливості міста і чому ще з зими так і не була зроблена стратегія розвитку Ужгорода.

“Одним із кроків є наше голосування у частині земельного податку, який ми залишимо на рівні цього року, аби підприємці могли планувати свої видатки і планувати свій бізнес”, - пояснив Б.Андріїв і пожартував, що Сюсько зарано починає передвиборчу кампанію.

Щодо системи Prozorro мер сказав так: “У нашому місті у системі працює навіть більше розпорядників, ніж у місті Львів, де концентрується ваша політична сила і дуже навіть успішно. А вам дам письмову відповідь з цього питання”, - зауважив мер.

Опісля Андріїв сказав, що Сюсько сам не підтримує зростання доходів, бо невмотивовано не голосує та різного роду земельні і приватизаційні проекти. У відповідь молодий депутат зауважив, що рішення ці приймаються непрозоро, тому він їх і буде ігнорувати надалі.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...