Що збудуємо на своїй землі Європу – Михайло Ланьо

серпня 24 / 2016
Що збудуємо на своїй землі Європу – Михайло Ланьо

25 років – у щоденній боротьбі й самоствердженні, в пошуку шляхів розвитку. Така доля нашої рідної землі, нашої держави. Скільки довелося витерпіти нам усім, українцям, скільки пережити на нелегкому шляху до незалежності! Велич і радість від успіхів наших учених, спортсменів, дипломатів, політиків і простих людей; потрясіння – у часи революційних змін; надії на побудову нової країни й розчарування; зраду вчорашніх друзів і трагедію матерів, які втрачають своїх дітей…

Але така доля – кожної країни. Кожна держава мусить пройти через випробування, і я вірю, що ми, українці, витримаємо все те, що написано нам. Що збудуємо на своїй землі Європу, яка в принципі – у наших серцях, бо ми бачимо її щодня. З надією та вірою дивлюся я на наших дітей і ні хвилини не сумніваюся, що мир і процвітання, добробут і благополуччя – це наше майбутнє, це наше завтра!

Щиро вітаю всіх земляків з Днем незалежності! Ми – єдиний народ, прекрасний, сильний, вольовий і мудрий! Ні на хвилину не маємо забувати про це! Зі святом!

Депутат Верховної України Михайло Ланьо.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...