Незалежність держави – це мир! - Олександр Ледида

серпня 22 / 2016
Незалежність держави – це мир! - Олександр Ледида

Цього року День незалежності - це, перш за все, привід підвести підсумки. Своє двадцятип’ятиріччя Україна зустрічає в дуже складних умовах. Влада хоче відзначати День незалежності парадом та урочистими промовами. Вже традиційно говорити про успіхи та близькі перспективи держави. Але, давайте подивимося правді в очі. Нажаль,сьогодні в нас нема приводів для пафосного святкування. Два з половиною роки йде озброєний конфлікт на сході країни. Незважаючи на досягнення домовленостей щодо його врегулювання, війна не закінчується. В українському суспільстві є внутрішній розкол. Більше того, громадянський конфлікт постійно підігрівається заявами безвідповідальних політиків, які представляють ключові інститути влади. Погіршилася ситуація зі свободою слова, правосуддям, забезпеченням політичних прав і свобод громадян. Погіршилася криміногенна ситуація в країні.Вперше за роки незалежності почалися відверті «політичні» переслідування та процеси.І, найстрашніше, що все це відбувається на тлі масового зубожіння людей.

В історії України були складні періоди, але ніколи не було такого, щоб люди не бачили перспективи. З кожним днем життя стаєскладнішим. Ціни ростуть третій рік і виросли вже в три рази, комунальні тарифи зросли у сім разів.У людей відбирають усі пільги, які у них були. Влада грабує навіть дітей, відбираючи виплатина них.
За останній роки зменшилася кількість садочків та шкіл, на 47% менше стало учнів і на 17% вчителів. А це майбутній потенціал країни. Влада не захотіла фінансувати спортивні та музичні школи, які закриваються по всій країні.А спортивне виховання дітей, це їхнє здоров’я. Музична освіта – це естетичне виховання, це культура нації.

Стан в медицині, взагалі, найважча тема, про яку зараз можна говорити. Медикаментів нема, кількість лікарняних установ вже зменшилася вдвічі, чисельність лікарів у 1,5 рази. В кого є можливість, виїжджають працювати за кордон. А це кращі професійні кадри, це наші медики.
Взагалі, за останні роки кількість населення зменшилася в мільйони. Молодь серед трудових мігрантів становить 45%. Кількість населення працездатного віку від 15 до 64 років знизилася з 34 мільйонів до 29. Знизився і коефіцієнт народжуваності.

Зруйнувавши усю промисловість на сході країни, влада зруйнувала і незалежність. Таке враження, що владі взагалі люди не потрібні. Їм все одно, виживуть мільйони громадян чи ні, вони тільки хочуть утримати владу в своїх руках.
На момент здобуття своєї незалежності Україна входила у трійку найбільших ракетно-космічних країн світу (поряд з США та Росією), мала третій за величиною (разом зі згаданими країнами) ядерним потенціалом, входила до «великої четвірки» лідерів світу з авіабудування (разом з США, ЄС і Росією), маючи в своєму флоті найбільший вантажний авіалайнер у світі Ан-224. Україна - одна з семи країн, здатних будувати важкі крейсери авіаносці. У нас сконцентровані чверть світових запасів чорноземів, надра країни містять більш ніж 9 тисяч родовищ природних копалин ринковою вартістю близько 15 трлн. дол. США.Це величезний потенціал країни. Звісно, за25 років незалежності багато чогоз цьогопотенціалу розгублено, зруйновано. Навіть, виробництво електроенергії та видобуток вугілля впав урази. За останніми показниками ми відкинуті у 1928 рік. Скоротився випуск практично усіх основних видів промислової продукції. Але природні ресурси не зникли! Наша земля,як і раніше багата, і її надра мають величезні запаси. Це і є наша незалежність. Незалежність країни - це її ресурс, це благополуччя народу, це економічна та політична стабільність.У незалежній державі люди повинні відчували себе незалежними, а не зубожілими рабами, якими сьогодні відчуває себе переважна більшість населення країни. І, найголовніше, держава, у якій іде війна, не може пафосно святкувати незалежність.Тільки зупинивши війну, досягнувши мирних домовленостей, можна говорити про незалежність. Бо незалежність держави – це, в першу чергу, мир на її території!

Лідер «Опозиційного блоку» у Закарпатті депутат обласної ради – Олександр Ледида.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...