На Тячівщині відбулася робоча поїздка контролю ремонту доріг в районі

серпня 05 / 2016
На Тячівщині відбулася робоча поїздка контролю ремонту доріг в районі

Cьогодні, 5 серпня, відбулася робоча поїздка у зв'язку з ремонтними роботами доріг в районі. Зокрема, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем`янчук та начальник сектору взаємодії з правоохоронними органами апарату Тячівської РДА Василь Калинич взяли керівництво контролю над поточними та капітальними ремонтними роботами доріг в районі.Навідалося керівництво в Тарасівку, де триває капітальний ремонт доріг, ця ділянка особлива, адже тут не відновлювалася дорога ще після останнього паводку, що капітально знищив дорогу. Жахлива дорога для жителів - це чи не найболючіша тема для обговорення. Проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі не тільки покращить транспортно-експлуатаційний стан, а й дозволить ліквідувати пилоутворення. Згадують деякі жителі, що навіть не пам'ятають коли востаннє в селищі був асфальт.

- Роботи тривають активно і погода сприяє процесу. Цього разу виділено певну суму для відновлення дороги, тому ми вкладаємось по максимуму, щоб облаштувати цей шлях, який зараз є дуже проблемним, долучаємось усім селищем до благоустрою. Можливо після завершення капітального ремонту дороги покращиться ще й кількість туристів. - каже голова сільської ради Любов Руснак.

Також, навідалися перевірити ремонтні роботи в Углю, де відбувається поточний ремонт автошляху "Колодне - Нересниця", зокрема, на разі робота триває успішно, працівники з Рахівщини латають ями та планують до кінця наступного тижня виконати роботу.

В Новобарові сьогодні вже завершилися ремонтні роботи дороги, що проконтролювало керівництво. Тут ремонт доріг не проводився вже майже 6 років, дороги були в складному стані. На разі, залатали усі ями та тріщини, дорога зараз вже в покращених умовах.

- Кожен сприятливий день максимально використовували для проведення ремонту дорожнього покриття з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та збереження покриття. Тому вдячні керівництву району та сільському голові за сприйняття та реалізацію благоустрою доріг в селищі. - каже житель с. Новобарово.

- На разі, тривають поточні та капітальні ремонтні роботи в районі, виділено чимало коштів, тому поки сприятливі умови і погода, намагаємось покращити автошляхи. В деяких селах та селищах району асфальтне покриття настільки зношене, що поряд із латками дуже скоро утворюються нові ями. Дороги вже не витримують щоденне транспортне навантаження і вже потребують капітального ремонту, тому виділена значна сума для покращення дороги. Сподіваємось, що все заплановане реалізується і відремонтуються усі такі проблемні дороги . - каже голова Тячівської РДА Василь Дем`янчук.

На Тячівщині відбулася робоча поїздка контролю ремонту доріг в районі
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар