Щоб не допустити у себе «землециду», стеблівчани звернулися до народного депутата Лунченка

липня 23 / 2016
У Стеблівці, що на Хустщині, продовжується боротьба селян за землю їхньої територіальної громади. Як уже вказувало наше видання. (Хто і чому тримає в напруженні жителів закарпатського села Стеблівка)), в обласному управлінні.


Держгеокадастру підкилимно проводять курс на передачу цих земель особам без стеблівської реєстрації. До сільської ради надійшло вже 38 заяв із резолюцію «До виконання», підписаних керівником Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області. Сільраді пропонують дати згоду, отже, добровільно відмовитися від своїх земель.
Дії геокадастру селяни Стеблівки встигли назвати «землецидом». Вони продовжують усіма можливими шляхами протистояти спробам забрати в чужу власність їхні споконвічні землі. Нині вони добиваються утворення на землях «за межами населеного пункту» (класифікація відповідно до Земельного кодексу) громадського пасовища, а також розробляють проект землеустрою щодо розширення меж, підконтрольних Стеблівській сільській раді.
Щоб не допустити свавільних дій геокадастру, стеблівчани попросили допомоги від депутата Верховної Ради України, свого земляка Валерія Лунченка.
Вони склали Звернення до народного депутата, яке передали через громадську приймальню в Хусті. Сільські активісти вважають, що Валерій Валерійович допоможе вирішити проблему, «ключ» до якої знаходиться на найвищих рівнях виконавчої влади України. «Держгеокадастр не підпорядковується обласній владі, а отже, добиватися справедливості можна лише в столиці», — недвозначно висловився голова Стебілвської сільської ради В’ячеслав Попович.
Оригінальний текст звернення до Валерія Лунченка вміщуємо нижче...

Денис САЛАМАТОВЩоб не допустити у себе «землециду», стеблівчани звернулися до народного депутата Лунченка


Щоб не допустити у себе «землециду», стеблівчани звернулися до народного депутата Лунченка
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...