У Тячівській РДА відбулася зустріч з громадськістю

липня 11 / 2016
У Тячівській РДА відбулася зустріч з громадськістю

З метою донесення до громадськості основних тез Указу Президента України від 26 лютого 2016 року №68/2016 ,,Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні”,

джено Національну стратегію розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки та його імплементації в сучасних умовах, минулого тижня в Тячівській районній державній адміністрації відбулася інформаційна зустріч представників БФ “Центр громадських ініціатив”, департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, членами громадської ради та громадськими активістами району.
Захід проведено у рамках реалізації проекту «Регіональний розвиток громадянського суспільства», що реалізується благодійним фондом ,,Центр громадських ініціатив” за фінансової підтримки Програми ПРООН “Демократизація та права людини в Україні”.

У ході зустрічі, в якій взяв участь голова Тячівської районної ради Василь Каганець та заступник керівника апарату РДА Євгенія Славна було обговорено ряд важливих питань, які стосуються розвитку громадянського суспільства в районі. Зокрема, йшлося про шляхи налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Своїм досвідом щодо впровадження Стратегії розвитку громадянського суспільства поділилися Андрій Вишняк – голова правління Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив», депутат Закарпатської обласної ради, член координаційної ради при голові Закарпатської ОДА та Лариса Малеш – головний спеціаліст департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Про співпрацю влади з громадськими організаціями розповіли голова районної ради Василь Каганець, директор КП "Агенція регіонального розвитку Тячівського району", начальник відділу з питань внутрішньої політики апарату РДА Любов Немеш та ін.

З міркуваннями щодо активізації роботи громадських організацій поділились голова ГО "Не межа" Віталій Вовчик, громадський активіст, депутат райради Іван Малько, члени громадської ради Василь Барановський та Віктор Васьковський , голова Тячівської районної спілки підприємців Михайло Немеш та ін.

Відтак було зауважено що громадські організації мають проявляти більшу ініціативність, показувати свою діяльність не лише на папері, а виконувати статут та брати активну участь у життєдіяльності району.

Зі свого боку влада повинна йти назустріч дієвим організаціям, дослухатись до їх пропозицій, допомагати втілювати цікаві ідеї в життя району.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...