На звернення закарпатського нардепа Василя Петьовки уряд виділив кошти для Тячівського та Рахівського районів

липня 08 / 2016
На звернення закарпатського нардепа Василя Петьовки уряд виділив кошти для Тячівського та Рахівського районів

24 червня 2016 року Кабінет Міністрів затвердив Постанову №395, згідно якої розподілили обсяги субвенцій з державного бюджету для бюджетів місцевих. Простіше кажучи, субвенція – це грошова допомога місцевим громадам, направлена з державного бюджету для тих чи інших потреб.

Народний депутат України Василь Петьовка у зверненнях на адресу прем’єра та голови ОДА неодноразово наголошував: окремі ділянки доріг на території Тячівського та Рахівського районів на сьогоднішній день перебувають у вкрай занедбаному стані, що ускладнює транспортне сполучення між населеними пунктами, ускладнює роботу швидкої допомоги, шкільного автобуса, призводить до ускладнень в транспортних перевезеннях. Це все викликає соціальну напругу серед населення. Попередній уряд ці звернення щодо виділення фінансування на потреби соціально-економічного розвитку ігнорував.
Наразі, згідно Постанови Кабміну №395 від 24 червня 2016 року, в урядовій субвенції, для Тячівського району передбачені кошти на капітальні ремонти доріг: 3 млн. 346 тис для капремонту дороги в с. Лази, 780 тис. для відновлення дорожнього покриття в селі Новоселиця, 870 тис. для капремонту дороги в Тисолові, 600 тис. - для відновлення дорожнього покриття в с. Руська Мокра. Виділили кошти і для капітального ремонту доріг на Рахівщині. Зокрема, для міста Рахів: 1 мільйон 187 тисяч на капремонт вулиці Борканюка та 181 тисяча на капремонт вулиці Хмельницького. Майже 300 тисяч на капремонт доріг по вул. Борканюка, Миру, І. Франка у смт. Ясіня. Для селища В. Бичків на капітальні ремонти дорожнього покриття виділили більше 1 мільйона 603 тисячі гривень. Здійснення капітального ремонту автошляхів сприятиме покращенню автомобільного сполучення та покращенню інфраструктури гірського району, позитивно впливатиме на розвиток туризму в регіоні, залученню інвестицій та створенню нових робочих місць.

У зверненнях на адресу урядовців народний депутат Василь Петьовка вказував і на актуальності охоплення дітей дошкільним вихованням, зокрема і на Рахівщині. Згідно урядової Постанови виділили на реконструкцію будівель під дошкільний заклад у місті Рахів, за адресою вул. Богдана Хмельницького, 105, виділили 3 мільйони 75 тисяч. Це в майбутньому допоможе охопити більшу частину дітей дошкільним вихованням.

Звісно, що виділених коштів не достатньо для всіх потреб, тому народний депутат і надалі підніматиме питання про виділення коштів на фінансування, в тому числі і на ремонт доріг Тячівського та Рахівського районів. Василь Петьовка висловив сподівання, що виділена субвенція – не остання цього року, що кошти і надалі виділятимуть для потреб розвитку об’єктів соціально-економічної сфери, на які вже виготовлена проектно-кошторисна документація
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар