Виноградівщина просить допомоги у Кабінету Міністрів України

червня 24 / 2016
Виноградівщина просить допомоги у Кабінету Міністрів України

24 червня відбулася позачергова сесія Виноградівської районної ради. Питаннями, котрі були винесені на розгляд депутатам, було звернення до Кабінету Міністрів України про визнання стихійного лиха у Виноградівському районі надзвичайною ситуацією та виділення коштів для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок потужного градобою 21 червня.
Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо надзвичайної ситуації в районі інформував голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк. Окрім того, він розповів депутатам про наслідки потужного градобою.
Про внесення змін до районного бюджету доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга.
«Один мільйон гривень направила обласна рада, сто тисяч – з резервного фонду та один мільйон вільних лишків, всього два мільйони сто тисяч, ми направляємо субвенцією на сільські ради для надання матеріальної допомоги постраждалим від стихійного лиха 21 червня.»,- зазначила у своєму виступі Валерія Варга.
Окрім того, три мільйони гривень, котрі залишилися із освітньої субвенції, вирішили направити на пошкоджені градобоєм школи, щоб за літній період освітні заклади мали змогу відновити крівлі дахів.
Депутати проголосували одноголосно «за» обидва питання.

Повідомляє Виноградівська РДА.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...