Керівництво Тячівського району провело "круглий стіл" з представниками громадськості

червня 11 / 2016
Керівництво Тячівського району провело "круглий стіл" з представниками громадськості

8 червня, в Тячівській РДА відбулася зустріч "за круглим столом" керівництва району з представниками громадськості. Важливі питання життєдіяльності району голова адміністрації Василь Дем'янчук та його перший заступник Михайло Полажинць обговорили з головою Громадської ради при Тячівській РДА Василем Луканьом. Також участь в дискусії взяли голови комісій - Андрій Терпяк, Йосип Сава, Василь Феєр, Андрій Шобей, Галина Войтенко, Іван Фіцай.


Насамперед голова Громадської ради Василь Лукань озвучив питання, які порушувались громадськістю на попередньому «круглому столі». Зокрема щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, виділення земельних ділянок учасникам АТО, вирубки лісу та забору гравію на території району, діяльності митного посту у м.Тячів, харчування учнів та надання медичних послуг населенню.


На всі питання керівник району Василь Дем'янчук надав конкретні відповіді, однак зауважив, що вирішити їх не так просто. З деяких потрібен посилений контроль з боку громадськості. Закликав присутніх більш активно викривати і подавати резонансу негативні явища, які закорінилися у нашому суспільстві.На всі питання керівник району Василь Дем'янчук надав конкретні відповіді, однак зауважив, що вирішити їх не так просто.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...