Партійці закарпатського «Єдиного Центра» шоковані позицією Балоги стосовно свого кума Гаваші

травня 24 / 2016
Партійці закарпатського «Єдиного Центра» шоковані позицією Балоги стосовно свого кума Гаваші

«У всій цій історії з цигарками і працівниками посольства України в Словаччині дуже багато темних сторін. Але головна загадка полягає в наступному.
Коли прочитав цю новину, очікував від Президента, який згідно Конституції відповідає за зовнішню політику, що він негайно відкличе посла і звільнить усіх співробітників посольства. Наголошую - усіх. Бо це - величезна ганьба для держави і для Гаранта, чиї підлеглі займаються контрабандою. Чи він іншої думки?» - за вказівкою Віктора Балоги пишуть його помічники на сторінці у Фейсбук.

Така заява «няня Закарпаття», шокувала партійців «Єдиного Центра» ніхто не чекав, що Балога так легко «зіллє» свого кума та посла в Словаччині Олега Гаваші, якого він у свій час туди і «поставив». Олега Гаваші, більше десятка років вірно служив своєму патрону, ніколи йому не перечив та до дрібниць виконував його вказівки.

Переполох серед партійців викликаний тим, що якщо «няньо» не став на захист такої вірної та близької йому людини, що станеться з ними, якщо вони десь «залетять».

Схоже Віктор Балога вирішив слідувати відому прислів'ю, що «Проблеми індійців вождя не цікавлять».

Така позиція лідера приведе до повного розвалу і так майже розваленої партійної структури «Єдиного Центра».

Новини Закарпаття

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...